- Warszawa, Polska,
Airport Hotel Okęcie, ul. 17 Stycznia 24, 02-146 Warszawa ,Polska

Organizator:
Abrys Sp. z o.o., Daleka 33, 60-124 Poznań ,Poska
Tel.:
+48 61 655 81 24
Fax:
+48 61 655 81 01
www:
www.abrys.pl
e-mail:
s.kokocinska@abrys.pl
Jak powszechnie wiadomo, Polacy chcą segregować, ale mają jeszcze w związku tym wiele pytań. Czy planowane zmiany, które ministerstwo środowiska chce wprowadzić ułatwi segregowanie odpadów przeciętnemu obywatelowi i dadzą jasne wytyczne? Czy może tylko spełni wymogi nałożone przez Unię Europejską? Czy jesteśmy gotowi na wprowadzenie selektywnej zbiórki nowych frakcji tj. popioły czy bioodpady, jeśli tak to skąd wziąć fundusze na rozszerzenie systemu selektywnego zbierania odpadów komunalnych w Polsce? A może powinniśmy skupić się na osiągnięciu odpowiednich wskaźników recyklingu podstawowych frakcji?

Na te oraz inne pytania postarają się odpowiedzieć organizatorzy oraz uczestnicy siódmej edycji konferencji selektywna zbiórka, segregacja i recykling odpadów", która odbędzie się w dn. 26-27 stycznia w Warszawie.

W konferencji wezmą udział m.in. specjaliści z branży odpadowej, przedstawiciele samorządów i władz lokalnych oraz przedstawiciele organizacji odzysku i fundacji działających w zakresie selektywnej zbiórki i recyklingu odpadów. Wśród obecnych na sali obrad będą również reprezentanci firm wprowadzających nowe technologie dla odpadów, którzy wskazują możliwości rozwoju i wprowadzania nowych rozwiązań na polski rynek odpadowy.

Selektywna zbiórka odpadów


  Organizator :
no photo

Abrys Sp. z o.o.

Organizujemy konferencje szkoleniowe, dotyczące szeroko pojętej ochrony środowiska, gospodarki komunalnej i dziedzin pokrewnych