3Dvisual dystrybutorem drukarek Vshaper w Hiszpanii

3Dvisual dystrybutorem drukarek… Ekspansja hiszpańskiej gospodarki trwa już od kilku lat, a wraz z nią rozwijają się nowe, innowacyjne technologie. To właśnie w Hiszpanii wszczepiono pacjentowi implant klatki piersiowej wykonany z tytanu w technologii druku 3D, drukuje się domy oraz mosty z betonu, a hiszpańscy naukowcy pracują nad drukarką 3D, która będzie w stanie drukować funkcjonalną ludzką skórę. To właśnie w takiej innowacyjnej Hiszpanii, polski producent drukarek 3D Vshaper będzie oferował swoje rozwiązania.

Grono dystrybutorów rozwiązań druku 3D Vshaper nieustannie się powiększa. W ostatnim czasie dołączyła do niego firma 3DHUB, która przemysłowe drukarki 3D Vshaper oferuje na rynku białoruskim, oraz firma Alpha Products & Systems reprezentująca Verashape w Singapurze. Firma, rozpoczyna obecnie współpracę z kolejnym europejskim dystrybutorem swoich urządzeń - firmą 3Dvisual. Za pośrednictwem nowego resellera, producent będzie oferowała swoje rozwiązania na rynku hiszpańskim.

Nowy dystrybutor drukarek 3D Vshaper - firma 3Dvisual, to renomowany dostawca urządzeń drukujących w technologii SLS, DLP oraz SLA i skanerów 3D. Firma świadczy także usługi druku 3D, skanowania 3D oraz projektowania i wytwarzania prototypów, oferując również szkolenia z zakresu obsługi drukarek 3D.

- To Hiszpanie opracowali drukarkę 3D do wytwarzania jedzenia, która drukuje m.in. burgery z serem i pizzę z sosem pomidorowym, a hiszpańscy naukowcy wynaleźli rewolucyjną, niezwykle nowatorską drukarkę 3D, która będzie w stanie wydrukować funkcjonalną ludzką skórę. W Hiszpanii obecnie dzieją się naprawdę rewolucyjne rzeczy związane z technologią druku 3D. To kraj otwarty na innowacje i rozwój, dlatego nie może zabraknąć tam naszych rozwiązań. Chcemy być wszędzie tam gdzie druk 3D przekracza kolejne bariery i sprawia, że niemożliwe staje się możliwym - komentuje Tomasz Szymański, Prezes i założyciel Verashape.

Źródło: Verashape

Czytaj więcej:
Druk 3D 214
Rynek 937
Umowy 149