ARBURG buduje centra szkoleniowe

ARBURG buduje centra szkoleniowe…
13 lipca 2017 r. firma ARBURG świętowała w głównym oddziale w Loßburg złożenie kamienia węgielnego pod budowę nowego centrum szkoleniowego. Nowy, wielopiętrowy budynek o powierzchni użytkowej 13 700 m2 to inwestycja, która kosztować będzie przedsiębiorstwo kilkanaście albo nawet kilkadziesiąt milionów euro.

Inwestycja w siedzibie głównej w Loßburg

- Nowe centrum szkoleniowe to potwierdzenie obecności firmy w Loßburg i kontynuacja naszej długofalowej i przemyślanej strategii - podkreślił wspólnik i członek zarządu, Michael Hehl, odpowiedzialny za dział rozwoju zakładu. - Budynek będzie pod względem architektonicznym przypominać centrum obsługi klientów i zwiększy naszą łączną powierzchnię użytkową tu w Loßburg o ok. 5%. Wyniesie ona zatem 180 000 m2.

Duże zainteresowanie ofertą szkoleń w firmie ARBURG

- Obok pierwszorzędnej technologii klienci cenią sobie naszą pierwszorzędną ofertę usług, do której należy również szerokie spektrum szkoleń i kursów związanych z maszynami, technikami zastosowań i serwisem. W przeciągu minionych dziesięcioleci przeszkoliliśmy około 90 000 fachowców - a popyt nieustannie wzrasta - mówi Michael Hehl. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w tym zakresie, firma ARBURG postanowiła zainwestować aktualnie w duże centrum szkoleniowe.

Centrum szkoleniowe ARBURG

Pięć pięter na szkolenia, administrację i zarządzanie zdrowiem

Na parterze będzie miejsce na 15 wtryskarek ALLROUNDER, na których prowadzone będą szkolenia praktyczne. Szkolenia teoretyczne dla klientów odbywać się będą w dwunastu pomieszczeniach na pierwszym piętrze. Na dwóch kolejnych piętrach powstaną biura wielkopowierzchniowe na potrzeby administracji. Czwarte piętro przeznaczone będzie na dział Zarządzania zdrowiem firmy ARBURG.

Kamień węgielny pod nową budowę w Loßburg


Źródło: ARBURG


Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki
 

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233