Angpol oferuje urządzenia do przetwórstwa tworzyw

Angpol oferuje urządzenia do przetwórstwa tworzyw
Firma Angpol wprowadza na polski rynek szereg maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Tajlandzka firma "LABTECH" od lat specjalizuje się w produkcji laboratoryjnych urządzeń i maszyn zgodnych ze standardami CE do przetwórstwa tworzyw sztucznych, biopolimerów, materiałów biodegradowalnych, gumy i jest głównym dostawcą dla wielu znanych firm na świecie oraz w Polsce.

Na targach NPE 2012 w USA zaprezentowano najmniejszą na świecie laboratoryjna linie rozdmuchu i całkowicie sterowaną elektrycznie prasę!

Zapraszamy na nasze stoisko nr D-84 na targach PLASTPOL w Kielcach.

1-ŚLIMAKOWE wytłaczarki o średnicy ślimaka od 20 mm do 45 mm i L/D = 30:1, stosowane do wytłaczania folii rozdmuchiwanej oraz wytłaczania wylewaniem, laminowania folii, powlekania folii. Oferujemy stożkowe najmniejsze 1-ślimakowe wytłaczarki o średnicy 8 mm i 12,5 mm.


2-ŚLIMAKOWE współbieżne wytłaczarki o średnicy ślimaków od 12 mm do 26 mm do compoundingu kilku składników z tworzyw sztucznych, bio-degradowalnych, itp. Długości ślimaków od L/D = 24:1 do 48:1.


Na powyższym zdjęciu: 16 mm 2-ślimakowa kompletna linia granulacji z ekranem dotykowym i oprogramowaniem do wprowadzania i eksportu danych do PC.

LINIE DO ROZDMUCHU I WYLEWANIA/LAMINOWANIA FOLII
1-warstwowej oraz wielowarstwowych (do 9 warstw folii) za pomocą wytłaczarek 1-ślimakowych.


Na zdjęciu powyżej: zademonstrowana na targach NPE 2012 nowo skonstruowana ULTRA MIKRO LINIA ROZDMUCHU FOLII – z tradycyjną poziomą wytłaczarką stożkową 8 mm


Na zdjęciu: 3-warstwowa linia rozdmuchu folii.

2-WALCARKI i PRASY HYDRAULICZNE
Jako nowość oferujemy pierwszą na świecie całkowicie elektryczną i całkowicie automatycznie sterowaną prasę z elektrycznie sterowanymi wkładkami płyt chłodzących.

ROZDMUCH WYTŁACZANIEM 1, 2, 3-WARSTWOWYCH BUTELEK/POJEMNIKÓW

MIESZALNIKI WYSOKO-OBROTOWE

Kontakt w Polsce: ANGPOL, kom.: 0604 411 807, angpol@angpol.pl


Linie i urządzenia laboratoryjne (wytłaczarki 1 i 2-ślimakowe nawet do 300 kg/godz., linie rozdmuchu
 

Linie i urządzenia laboratoryjne (wytłaczarki 1 i 2-ślimakowe nawet do 300 kg/godz., linie rozdmuchu i wylewania folii/arkuszy, test filtracji, mieszalniki, prasy, 2-walcarki z automatycznym rolowaniem, wytłaczarki do farb proszkowych)

Polska, 01-348 Warszawa, Strzelców 1A/31