Angpol oferuje urządzenia do przetwórstwa tworzyw

Angpol oferuje urządzenia… Firma Angpol wprowadza na polski rynek szereg maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Tajlandzka firma "LABTECH" od lat specjalizuje się w produkcji laboratoryjnych urządzeń i maszyn zgodnych ze standardami CE do przetwórstwa tworzyw sztucznych, biopolimerów, materiałów biodegradowalnych, gumy i jest głównym dostawcą dla wielu znanych firm na świecie oraz w Polsce.

Na targach NPE 2012 w USA zaprezentowano najmniejszą na świecie laboratoryjna linie rozdmuchu i całkowicie sterowaną elektrycznie prasę!

Zapraszamy na nasze stoisko nr D-84 na targach PLASTPOL w Kielcach.

1-ŚLIMAKOWE wytłaczarki o średnicy ślimaka od 20 mm do 45 mm i L/D = 30:1, stosowane do wytłaczania folii rozdmuchiwanej oraz wytłaczania wylewaniem, laminowania folii, powlekania folii. Oferujemy stożkowe najmniejsze 1-ślimakowe wytłaczarki o średnicy 8 mm i 12,5 mm.


2-ŚLIMAKOWE współbieżne wytłaczarki o średnicy ślimaków od 12 mm do 26 mm do compoundingu kilku składników z tworzyw sztucznych, bio-degradowalnych, itp. Długości ślimaków od L/D = 24:1 do 48:1.


Na powyższym zdjęciu: 16 mm 2-ślimakowa kompletna linia granulacji z ekranem dotykowym i oprogramowaniem do wprowadzania i eksportu danych do PC.

LINIE DO ROZDMUCHU I WYLEWANIA/LAMINOWANIA FOLII
1-warstwowej oraz wielowarstwowych (do 9 warstw folii) za pomocą wytłaczarek 1-ślimakowych.


Na zdjęciu powyżej: zademonstrowana na targach NPE 2012 nowo skonstruowana ULTRA MIKRO LINIA ROZDMUCHU FOLII – z tradycyjną poziomą wytłaczarką stożkową 8 mm


Na zdjęciu: 3-warstwowa linia rozdmuchu folii.

2-WALCARKI i PRASY HYDRAULICZNE
Jako nowość oferujemy pierwszą na świecie całkowicie elektryczną i całkowicie automatycznie sterowaną prasę z elektrycznie sterowanymi wkładkami płyt chłodzących.

ROZDMUCH WYTŁACZANIEM 1, 2, 3-WARSTWOWYCH BUTELEK/POJEMNIKÓW

MIESZALNIKI WYSOKO-OBROTOWE

Kontakt w Polsce: ANGPOL, kom.: 0604 411 807, angpol@angpol.pl

Czytaj więcej:

Linie i urządzenia laboratoryjne (wytłaczarki 1 i 2-ślimakowe nawet do 300 kg/godz., linie rozdmuchu i wylewania folii/arkuszy, test filtracji, mieszalniki, prasy, 2-walcarki z automatycznym rolowaniem, wytłaczarki do farb proszkowych)

Polska, 02-797 Warszawa, Al. Komisji Edukacji Narodowej 21/50

Reportaże

Forum