Arburg Polska świętuje 25-lecie

Arburg Polska świętuje 25-lecie…

Stara Pomarańczarnia w Warszawskich Łazienkach była miejscem obchodów 25 jubileuszu działalności firmy Arburg w Polsce. Wydarzenie zgromadziło klientów i partnerów firmy z całej Polski, a także pracowników i kadrę zarządzającą, w tym z firmy macierzystej.

Spotkanie, które odbyło się 26 września br., było okazją do refleksji i wspomnień początków działalności firmy w Polsce. Sławomir Śniady, dyrektor Arburg Polska Sp. z o.o. wspominał, że w 1992 roku „to właśnie w Polsce powołano pierwszą filię firmy Arburg na wschód od granicy Niemiec”.

- Nasze początki nie były łatwe. Mimo, że pozycja firmy Arburg na świecie była ugruntowana, to oferowane przez nas maszyny nie były w Polsce znane, a nazwa firmy kojarzyła się z popularnym autem rodem z NRD - wspominał dyrektor Arburg Polska.

- Przez lata firma systematycznie budowała swoją pozycję i dziś jest jednym z głównych dostawców wtryskarek w Polsce, osiągając status jakim firma Arburg cieszy się w większości krajów świata.

Podczas swojego przemówienia Sławomir Śniady zaprezentował rozszerzającą się ofertę Arburg na przestrzeni minionych 25 lat, zwracając uwagę na innowacyjną rolę jaką firma pełni na rynku polskim.

Michael Hehl wręcza jubileuszową tabliczkę

Współwłaściciel firmy Arburg, Michael Hehl, w imieniu całej organizacji podziękował pracownikom za zaangażowanie, a do klientów zwrócił się ze słowami wdzięczności za zaufanie, jakim obdarzyli firmę Arburg, oraz udaną współpracę w minionych latach.

Członek zarządu ds. sprzedaży Gerhard Böhm podkreślił olbrzymie znaczenie polskiego rynku dla firmy Arburg.

Jako wyraz uznania uznania za wieloletnią i pomyślną współpracę, Sławomir Śniady otrzymał z rąk Michaela Hehla jubileuszową tabliczkę z napisem „25 lat firmy Arburg Polska”.

Pierwszorzędna obsługa w ATC w Warszawie

Ważnym kamieniem milowym na rynku polskim stała się budowa centrum ARBURG Technology Center (ATC) w Warszawie, do którego firma przeniosła się w minionym roku. Dzięki powierzchni użytkowej wynoszącej 800 m² ATC zapewnia wszelkie możliwości dalszej intensyfikacji współpracy z klientami. Z perspektywy stale rosnących wymagań technologicznych ma to coraz większe znaczenie. W międzyczasie portfolio klientów zmieniło się z licznych małych i średnich firm rodzinnych w Polsce na wielu nieustannie rozwijających się dostawców produktów dla przemysłu motoryzacyjnego, elektrotechnicznego, opakowań i artykułów gospodarstwa domowego.

Dopełnieniem jubileuszowej imprezy był program artystyczny z muzyką na żywo. Piosenkarka i aktorka Natasza Urbańska zaprezentowała utwory ze swojego musicalu “Polita”.

Udana impreza jest kontynuacją jubileuszów z okazji 25-lecia istnienia firmy Arburg, które w tym roku odbyły się już w oddziałach w Chinach, Malezji i Belgii.


arburg-167063-25-jahre-arburg-polen-neu

Dyrektor Zarządzający Michael Hehl (pierwszy z lewej), Dyrektor Zarządzający Gerhard Böhm (trzeci z prawej), Dyrektor Zarządzający Arburg Polska Dr Sławomir Śniady (drugi z lewej) oraz Marek Zembrzuski (drugi z prawej), a także Stephan Doehler, dyrektor ds. sprzedaży w Europie.


Sławomir Śniady

Sławomir Śniady - Dyrektor Arburg Polska

Michael Hehl i Sławomir Śniady

Michael Hehl i Sławomir Śniady

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka, prezenterka telewizyjna

PW/JL
Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych
 

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233

Reportaże

Forum