Arburg na targach Interplastica 2020

Arburg na targach Interplastica…

W dniach 28-31 stycznia 2020 roku firma Arburg będzie obecna na targach "Interplastica" w Moskwie na stanowisku 1B25 w hali 2. Na stoisku Arburga hybrydowa wtryskarka Allrounder 570 H w wersji Packaging będzie produkować ''na żywo" cienkościenne pojemniki IML do przemysłu opakowaniowego.

Wydajne rozwiązanie do produkcji pojemników IML

Na targach ''Interplastica 2020'' szybkobieżna wtryskarka hybrydowa Allrounder 570 H w wersji Packaging produkuje cienkościenne pojemniki IML z PP z zamknięciem plombującym. Wykorzystano w niej czterogniazdową formę wtryskową firmy Otto Hofstetter i automatykę IML firmy Machines Pagès. Wtryskarka produkuje cztery okrągłe kubki o pojemności 155 ml i masie 6,3 g w niespełna trzy sekundy.

Firma Arburg odnosi sukces na rynku rosyjskim

Firma Arburg jest obecna na rynku rosyjskim od wielu lat i oferuje klientom kompleksowy pakiet, który obejmuje szczegółowe doradztwo w zakresie zastosowań i wydajną technologię maszyn "Made in Germany" do seryjnej produkcji wysokiej jakości wyrobów z tworzyw sztucznych.

Nowy portal klienta "arburgXworld" i system ALS firmy Arburg umożliwiają dygitalizację i sieciową integrację produkcji form wtryskowych. Ponadto wszystkie nowe wtryskarki Allrounder firmy Arburg są wyposażone w tzw. "podstawową łączność", czyli bramkę IIoT i złącza, przez które można je w łatwy i znormalizowany sposób połączyć z nadrzędnymi systemami. Na targach "Interplastica 2020" eksperci z rosyjskiej siedziby Arburg odpowiedzą w indywidualnych rozmowach na wszystkie pytania związane z Przemysłem 4.0.

arburg


Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych
 

Aktualizacja

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233


Reportaże

Forum

Piotrzawadzinski

Linia produkcyjna do rurek PE 2019-12-14

Plastpet

Problem z produkcjia tub do zniczy PP 2019-12-08

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2019-12-02

Mosfor

Zabezpieczanie kloszy lamp z poliwęglanu 2019-10-24

Bercik88

Program do ewidencji i napraw form wtryskowych 2019-09-02