Arburg nagradza za efektywność energetyczną

Arburg nagradza za efektywność…
Francuskie przedsiębiorstwo rodzinne ARaymond jest światowym liderem w produkcji elementów zatrzaskowych dla przemysłu samochodowego. 10 marca firma otrzymała nagrodę firmy Arburg za efektywność energetyczną. Docenione zostały aktywne działania francuskiego producenta w zakresie ochrony środowiska i efektywności energetycznej we wszystkich swoich zakładach na świecie.

- Z firmą ARaymond łączy nas od dziesięcioleci owocne partnerstwo - powiedział Helmut Heinson, członek zarządu i dyrektor ds. sprzedaży w firmie Arburg. - Nagrodę zdecydowaliśmy się przyznać ze względu na jej liczne przedsięwzięcia na całym świecie. Od 2011 r. wszystkich 37 wspólników obowiązują w firmie wewnętrzne dyrektywy dotyczące ochrony środowiska.

Antoine Raymonda, dyrektor generalny sieci ARaymond i potomek założyciela firmy, nie krył zadowolenia z uzyskanego wyróżnienia.

- Przyznana nam w tym roku nagroda firmy Arburg za efektywność energetyczną stanowi wyraz uznania w związku z realizacją naszych globalnych celów w zakresie efektywnego wykorzystania energii - powiedział Raymond.

Wyroby firmy ARaymond, specjalizującej się w systemach mocujących i montażowych, można obecnie znaleźć w milionach samochodów, między innymi w elementach pokrycia i poszycia, w układzie przeniesienia napędu oraz układach hydraulicznych. Aby zwiększyć efektywność produkcji wtryskowej, skoncentrowano się na zastosowaniu hybrydowych i elektrycznych wtryskarek Allorunder. W swoich zakładach na całym świecie firma ARaymond eksploatuje ok. 250 wtryskarek Allrounder oraz maszynę Freeformer do produkcji addytywnej.

Arburg


Czytaj więcej: Wtryskarki 530 Nagrody 222

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych
 

Aktualizacja

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233


Reportaże

Forum

Sieah123

Wtrysk PA6 GF 30 2020-05-21

Prismatic

Pvc Soft płynne - Produkcja mat barowych - ociekaczy. 2020-04-14

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2020-03-06

Piotrzawadzinski

Linia produkcyjna do rurek PE 2019-12-14

Plastpet

Problem z produkcjia tub do zniczy PP 2019-12-08