Arburg w eterze

Arburg w eterze

Nie planujcie niczego na 28 stycznia 2021 roku, ponieważ w tym dniu firma Arburg wprowadza na rynek kolejny nowy format cyfrowy: Od tego momentu arburgXvision będzie nadawany co miesiąc. Interaktywne transmisje na żywo podkreślają każdorazowo ważny temat - wszystko o przetwórstwie tworzyw sztucznych i zbliżeniu do klienta.


Cyfrowe wydarzenie na żywo dla Ciebie

Poszczególne tematy są omawiane z różnych perspektyw za pomocą wykładów i nagrań. Następnie prezenter Guido Marschall z telewizji Plas.TV, nadającej programy dotyczące tworzyw sztucznych, omówi najważniejsze punkty programu z naszymi ekspertami z firmy Arburg, którzy odpowiedzą na Twoje pytania na żywo. Wydarzenia trwają około dwóch godzin. Językiem nadawania jest niemiecki - na drugim kanale oferowane jest tłumaczenie symultaniczne na język angielski.

Zarejestruj się już teraz

Dowiedz się więcej o ''0 ppm produkcji części plastikowych" 28.01.2021 roku. Zarejestruj się już teraz: www.arburgxvision.com i bądź tam, kiedy Arburg będzie na żywo.

Informacje z pierwszej ręki

Warto regularnie zaglądać na naszą witrynę internetową. Tutaj można zapoznać się z aktualnymi terminami i tematami kolejnych arburgXvision. Zdecyduj sam, w którym odcinku chcesz uczestniczyć, ponieważ po zarejestrowaniu się możesz korzystać z danych dostępowych dla każdego terminu.

arburg-175521-arburgxvision
Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych
 

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233