Bezpłatny test oprogramowania do symulacji przetwórstwa tworzyw

Bezpłatny test oprogramowania…
Firma softProgress zaprasza przedsiębiorstwa produkujące wyroby z tworzyw sztucznych do wzięcia udziału w bezpłatnym programie oceny korzyści wynikających z zastosowania oprogramowania do symulacji procesów przetwórstwa tworzyw. Rozwiązania do symulacji procesów PTS przeznaczone są dla wszystkich osób związanych z branżą przetwórstwa tworzyw, bez względu na to czy są to konstruktorzy produktów, wytwórcy narzędzi, czy producenci wyrobów. Jak zapewniają przedstawiciele softProgress, oferowane przez spółkę narzędzia zapewniają wydajne i kompletne analizy, które osiągalne są po przystępnej cenie.

Wdrożenie narzędzi do symulacji procesów PTS pozwala między innymi zwiększyć zyski dzięki większej elastyczności działania przy jednoczesnym zmniejszeniu o 30 proc. kosztów przygotowania produkcji. Zastosowanie oprogramowania umożliwia także optymalizację konstrukcji i jakości, zwiększenie wydajności produkcji, skrócenie czasu potrzebnego do wypuszczenia produktu na rynek, zwiększenie stopnia skomplikowania wyrobów oraz zwiększenie częstotliwości wprowadzania nowych wyrobów.

8 maja softProgress uruchamia akcję bezpłatnego testowania oprogramowania do symulacji procesów przetwórstwa tworzyw. W trakcie testu przedstawiciele firmy będą starali się pomóc wszystkim zainteresowanym w przekonaniu się, w jaki sposób można osiągnąć wymienione korzyści przy produkcji metodą wtrysku, wytłaczania, formowania z rozdmuchem (swobodne i z rozciąganiem) czy termoformowania.

Udostępniane licencje testowe będą przez wspierane merytorycznie np. poprzez udostępnienie materiałów pomocnych w samodzielnym przeprowadzeniu testu oraz poprzez webinaria.

Firmy, które do dnia 8 maja zarejestrują swój udział w akcji i prześlą podpisane stosowne dokumenty, uzyskają bezpłatne jednodniowe szkolenie wstępne on-line jako merytoryczne wsparcie testu oprogramowania oraz specjalne warunki zakupu po pozytywnym zakończeniu testu.

Dodatkowo dla osób, które do 1 maja zarejestrują udział swojej firmy w teście firma softProgress udostępni bezpłatne materiały szkoleniowe związane z rozwojem osobistym.

softProgress


Czytaj więcej: Testy 9 Oprogramowanie 325


SoftPROGRESS
SoftPROGRESS

Wysłany: 2015-05-20 12:04:45

Dzisiaj o godzinie 15.00 zapraszamy na obiecane w zapowiedzi szkolenie wstępne HyperXtrude - oprogramowania do symulacji wytłaczania tworzyw dla osób biorących udział w teście (i nie tylko). Udział w szkoleniu można zarejestrować pod adresem https://softprogress.clickmeeting.com/test_hyperxtrude/register


Reportaże

Forum

Jackoos_899

Czyszczenie układu uplastyczniającego wtryskarki 2021-09-16

Iebm

Kilka pytań dotyczących procesu wtryskowego i wtryskarek. 2021-09-01

Yellow

Problem z rozbryzgami 2021-07-15

Bentor

Własna firma produkcyjna 2021-06-04

Kacperczyk250

Opłacalność przewijania folii stretch 2021-05-09