Bezpłatny test oprogramowania do symulacji przetwórstwa tworzyw

Bezpłatny test oprogramowania do symulacji przetwórstwa tworzyw
Firma softProgress zaprasza przedsiębiorstwa produkujące wyroby z tworzyw sztucznych do wzięcia udziału w bezpłatnym programie oceny korzyści wynikających z zastosowania oprogramowania do symulacji procesów przetwórstwa tworzyw. Rozwiązania do symulacji procesów PTS przeznaczone są dla wszystkich osób związanych z branżą przetwórstwa tworzyw, bez względu na to czy są to konstruktorzy produktów, wytwórcy narzędzi, czy producenci wyrobów. Jak zapewniają przedstawiciele softProgress, oferowane przez spółkę narzędzia zapewniają wydajne i kompletne analizy, które osiągalne są po przystępnej cenie.

Wdrożenie narzędzi do symulacji procesów PTS pozwala między innymi zwiększyć zyski dzięki większej elastyczności działania przy jednoczesnym zmniejszeniu o 30 proc. kosztów przygotowania produkcji. Zastosowanie oprogramowania umożliwia także optymalizację konstrukcji i jakości, zwiększenie wydajności produkcji, skrócenie czasu potrzebnego do wypuszczenia produktu na rynek, zwiększenie stopnia skomplikowania wyrobów oraz zwiększenie częstotliwości wprowadzania nowych wyrobów.

8 maja softProgress uruchamia akcję bezpłatnego testowania oprogramowania do symulacji procesów przetwórstwa tworzyw. W trakcie testu przedstawiciele firmy będą starali się pomóc wszystkim zainteresowanym w przekonaniu się, w jaki sposób można osiągnąć wymienione korzyści przy produkcji metodą wtrysku, wytłaczania, formowania z rozdmuchem (swobodne i z rozciąganiem) czy termoformowania.

Udostępniane licencje testowe będą przez wspierane merytorycznie np. poprzez udostępnienie materiałów pomocnych w samodzielnym przeprowadzeniu testu oraz poprzez webinaria.

Firmy, które do dnia 8 maja zarejestrują swój udział w akcji i prześlą podpisane stosowne dokumenty, uzyskają bezpłatne jednodniowe szkolenie wstępne on-line jako merytoryczne wsparcie testu oprogramowania oraz specjalne warunki zakupu po pozytywnym zakończeniu testu.

Dodatkowo dla osób, które do 1 maja zarejestrują udział swojej firmy w teście firma softProgress udostępni bezpłatne materiały szkoleniowe związane z rozwojem osobistym.

softProgress


Czytaj więcej: Testy 7 Oprogramowanie 196

brak
 

Profesjonalne usługi doradcze związane z usprawnianiem procesów i procedur w firmach produkcyjnych. Sprzedaż oprogramowania umożliwiającego realizację usprawnień: RapidAuthor, OperatorMES, VirtualProcess, eLeaderMobileVisit, Simpoe-Mold, HyperXtrude.

Polska

SoftPROGRESS
SoftPROGRESS

Wysłany: 2015-05-20 12:04:45

Dzisiaj o godzinie 15.00 zapraszamy na obiecane w zapowiedzi szkolenie wstępne HyperXtrude - oprogramowania do symulacji wytłaczania tworzyw dla osób biorących udział w teście (i nie tylko). Udział w szkoleniu można zarejestrować pod adresem https://softprogress.clickmeeting.com/test_hyperxtrude/register


Forum

Takakanta

Program ERP do produkcji z wtryskiem - czego używacie? 2018-05-23

Uzialas

Tworzywo - poliketon 2018-05-15

Recykling_tworzyw

Szukam Inwestora - Recykling Tworzyw Sztucznych 2018-05-12

Pawel11

Mobilny pochłaniacz oparów podczas przetrysku 2018-05-08

Zaptech16

PC ABS i HIPS 2018-05-08

Reportaże