Biodegradowalna folia na targach Plastpol 2019

Biodegradowalna folia na targach…

Podczas tegorocznej edycji targów Plastpol tajwańska firma Kung Hsing Plastic Machinery Co. Ltd zaprezentuje linię do wytłaczania z rozdmuchem folii z biotworzywa na bazie skrobi kukurydzianej.

Tajwańczycy pokażą w tym roku ekstruder KS- FLL65 do produkcji folii z biotworzyw. Na tej samej maszynie można wytwarzać folię zarówno z biopolimerów jak i z polietylenu (LD/LLDPE).

Podczas targów Plastpol firma Kung Hsing produkować będzie folię z włoskiego biotworzywa na bazie skrobi kukurydzianej. Firma dostarcza trójwarstwowe, wysokowydajne maszyny do rozdmuchiwania folii mono, ABA oraz specjalnie zaprojektowane do produkcji foli w 100% biodegradowalnej.

Wytłaczarka była już prezentowana w grudniu 2018 roku podczas targów PlastEurasia w Stambule w Turcji. Zaprezentowano tam trójwarstwową linię folii ABC (model KS-CFLL50 + 65T), zdolną do pracy z materiałem w 100% biodegradowalnym. Jeśli chodzi o specyfikację prezentowanej w Kielcach maszyny, może ona produkować folię o szerokości bez zakładek 1200 mm i o grubości 10 mikronów.

Kung Hsing
Zdjęcie: facebook.com/kunghsing

Czytaj więcej:
Targi 1252

allora
allora
*.33.34.79

Wysłany: 2019-05-11 00:39:29

"może ona produkować folię o szerokości bez zakładek 1200 mm i o grubości 10 mikronów" czy grubość podana w artykule nie jest pomyłką

Reportaże

Forum