Biuletyn targowy Plastpol

Biuletyn targowy Plastpol

Nowa formuła, większa ilość stron i najważniejsze informacje o targach Plastpol - wszystko to będzie można znaleźć w odmienionym biuletynie targowym.

Na łamach publikacji będzie można przeczytać o nowościach, które pojawią się na targach Plastpol oraz zapoznać się z programem tego wydarzenia. Ważną część gazety stanowiły będą materiały informacyjno-prasowe wystawców. W biuletynie znajdzie się również duża dawka informacji dotycząca aktualnej pozycji branży w Polsce i w Europie.  

Biuletyn w odmienionej formule dostępny będzie na początku kwietnia tego roku. Publikacja w wersji papierowej dostarczona zostanie firmom, instytucjom i osobom, które na co dzień zajmują się branżą przetwórstwa tworzyw sztucznych. Gazeta wydana zostanie w nakładzie 7 000 egzemplarzy. Biuletyn będzie można również pobrać ze strony internetowej wydawcy: http://bit.ly/biuletyn_plastpol

Organizator wydarzenia zaplanował także drugie wydanie biuletynu Plastpol. Z publikacją będzie można zapoznać się podczas trwania wydarzenia w dniach 19-22 maja. Biuletyn dostępny będzie w biurze obsługi wystawców, kasach targowych, ale również bezpośrednio trafi do rąk wystawców i zwiedzających.

- Biuletyn Plastpolu to projekt, który realizują wspólnie organizator Plastpolu czyli Targi Kielce i redakcja kwartalnika Tworzywa. Bazując na wieloletniej współpracy i wzajemnym zaufaniu postanowiliśmy powierzyć Tworzywom stworzenie nowej wersji biuletynu Plastpolu. Biuletyn w swoich założeniach, poprzez publikację przygotowanych przez nasze biuro prasowe artykułów ma zapraszać szerokie grono zwiedzających na Plastpol i informować o tych największych w Europie Środkowej targach branży tworzyw sztucznych - mówi dyrektor projektu Plastpol Agnieszka Dąbrowska.

- Ma dać, także Państwu, możliwość zaakcentowania Waszej obecności na targach, pokazania oferowanych produktów i wskazania lokalizacji stoiska. Planujemy duży nakład, w wysokości ok. 10 000 egzemplarzy, którego dystrybucją zajmą się organizacyjnie Targi Kielce, dysponujące zgromadzoną poprzez rejestrację gości targowych, najbardziej aktualną bazą danych adresowych. Wykorzystamy doświadczenie redakcji kwartalnika Tworzywa do fachowego przygotowania wydawnictwa i bezpośredniego kontaktu z Państwem, jako potencjalnymi współautorami treści - zachęca wystawców do współpracy przy tworzeniu zawartości gazety Agnieszka Dąbrowska.

Już w marcu znane będą lokalizacje zdecydowanej większości stoisk. W pierwszym wydaniu zostanie opublikowana szczegółowa mapa stoisk.

Targi Plastpol odbędą się w dniach 19-22 maja 2020 w Targach Kielce.

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty
 

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty konferencyjno-szkoleniowe, organizacja i obsługa konferencji, seminariów, sympozjów

Polska