Branża izolacyjna i energetyczna spotyka się w Krakowie

Branża izolacyjna i energetyczna…
Branża izolacyjna i energetyczna rozwija się z roku na rok coraz prężniej. Aby nadążyć za najnowszymi trendami i technologicznymi nowinkami warto wybrać się na 3. Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych, które właśnie rozpoczęły się w Międzynarodowym Centrum Targowo–Kongresowym EXPO Kraków. To jedyne w Polsce wydarzenie dla profesjonalistów z branży izolacji przemysłowych oraz dystrybutorów, konstruktorów, monterów, konserwatorów instalacji i osób kształcących się w zawodzie. Przy tej okazji warto również poznać inne metody gwarantujące oszczędność energii, odwiedzając równocześnie odbywające się z wystawą 4INSULATION Targi Efektywności Energetycznej w Przemyśle  EFE.

Kompendium wiedzy

Targom towarzyszy III Konferencja Naukowo-Techniczna „Heat not Lost”. Stanowi świetną okazję do wymiany doświadczeń związanych z realizacją postanowień ustawy o efektywności energetycznej oraz kierunków i możliwości osiągnięcia konkurencyjnej gospodarki niskoemisyjnej. Intencją organizatorów konferencji jest łączenie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów wiedzy.

targi 4insulation


Istotnym punktem programu są również warsztaty pt. „Białe certyfikaty – dodatkowe środki na finansowanie efektywności energetycznej w firmie”. Uczestniczący w nich Zwiedzający otrzymają dostęp do pełnej wiedzy na temat procedury pozyskiwania białych certyfikatów – od momentu wyboru inwestycji nadającej się pod białe certyfikaty, poprzez audyt efektywności energetycznej oraz złożenie wniosku, aż po sprzedaż białych certyfikatów na Towarowej Giełdzie Energii.

Program towarzyszący

Doskonałe uzupełnienie Targów 4INSULATION oraz EFE stanowią 7. Mistrzostwa Polski Monterów Izolacji Przemysłowych. Zwycięska ekipa będzie reprezentować nasz kraj na Międzynarodowych Mistrzostwach FESI w Kolonii, które odbędą się podczas wystawy IEX 16-17 maja 2018 r. W programie wydarzenia znalazły się również pokazy prac wysokościowych oraz montażu rusztowań i izolacji. Dodatkowo w trakcie targów 4INSULATION i EFE będzie można odwiedzić nietypowy autobus energetyczny – mobilne centrum promocji i edukacji Krajowej Agencji Poszanowania Energii. Podczas Targów eksperci KAPE zaprezentują w nim szereg możliwości poprawy efektywności energetycznej, stanu środowiska naturalnego oraz nowoczesne systemy oszczędności energii.

Równocześnie z Targami 4Insulation odbędą się Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®. Połączenie tych wydarzeń targowych wynika ze ścisłej współpracy branż co da Zwiedzającym olbrzymią dawkę wiedzy, innowacji oraz możliwość nawiązania bezpośrednich relacji biznesowych.

Źródło: Targi w Krakowie