Brytyjskie targi Interplas przełożone na rok 2021

Brytyjskie targi Interplas…

Rapid News Group, organizator targów Interplas, ogłosił decyzję o przełożeniu na rok 2021 tegorocznej edycji tej sztandarowej brytyjskiej imprezy dla przemysłu tworzyw sztucznych.

Targi, zaplanowane na 29 września - 1 października 2020 r., odbędą się w nowym terminie, tj. w dniach 29 czerwca - 1 lipca 2021 r.

Decyzja Rapid News Group dotyczy tylko terminu targów Interplas, targi w przyszłym roku odbędą się w dotychczasowej lokalizacji tj. w halach 4 i 3A kompleksu wystawienniczego NEC w Birmingham w Wielkiej Brytanii.

Decyzja o przełożeniu wydarzenia spowodowana jest aktualną sytuacją związaną z epidemia koronawirusa i jej wpływem na przemysł tworzyw sztucznych.

- Oczywiste jest, że niebezpieczeństwo związane z dużymi zgromadzeniami i imprezami publicznymi jest nadal w centrum uwagi wszystkich. Przesuwając termin targów Interplas na rok 2021, stawiamy  przede wszystkim na bezpieczeństwo naszych wystawców i uczestników - powiedział Duncan Wood, prezes Rapid News Group. - Będziemy kontynuować przygotowania do targów, aby zapewnić, że w 2021 r. powrócą one w większym i lepszym wydaniu oraz z nową energią, gdy rynek odzyska równowagę po wyzwaniach i trudnościach, jakie stwarza obecna sytuacja.