Drukuj

Colines nabywa firmę Torninova Colines acquires Torninova

Colines nabywa firmę Torninova
Włoski producent linii i maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych Gruppo Colines Holding, zawarł porozumienie leasingowe skierowane na nabycie części firmy Torninova Srl, w celu produkcji, montażu i utrzymania linii do przetwórstwa tworzyw sztucznych, a w szczególności folii pęcherzykowej.

Gruppo Colines Holding, ze swymi filiami Colines® SpA and Elav® Srl, produkuje linie produkcyjne dla 8 sektorów. Dzięki decyzjom integracyjnym zmierza do zwiększenia sprzedaży na światowych rynkach i - niezależnie od przodownictwa pod względem technologicznym w swej dotychczasowej produkcji - również w dziedzinie wytwarzania linii do produkcji folii pęcherzykowej.

Jak komentuje Eraldo Peccetii, dyrektor zarządzający w Grupie Colines, ta operacja wyraża doskonałą kombinację i bardzo istotną synergię między wysoką technologią związaną z liniami do produkcji folii pęcherzykowej a doświadczeniem w projektowaniu, produkcji i sprzedaży dużej ilości linii przez firmę Colines® od wczesnych lat 70-tych oraz dużą ilością podobnych linii o tym samym zastosowaniu, zaprojektowanych i sprzedawanych na całym świecie przez firmę Torninova od lat 90-tych.
Forum

Sieah123

Czas przebywania materiału w agregacie 2018-03-17

Fsrednicki

Rzeczoznawca ekspert w dziedzinie budowy i ekspolatacji form 2018-03-12

Eraera7805

Głowica do Wytłaczarki vs. średnica ślimaka 2018-03-09

Takeme

Własna firma produkcyjna 2018-02-22

Darius

Opłacalność przewijania folii stretch 2018-02-22

Reportaże