Części zamienne kupuj w internecie

Części zamienne kupuj w internecie…

Plastigo uruchomiło platformę e-commerce, przeznaczoną głównie dla sektora B2B, za pośrednictwem której można zamówić części zamienne do maszyn i urządzeń. W ofercie Plastigo Pro dostępne są także układy plastyfikujące, akcesoria do wtryskowni oraz urządzenia techniki laserowej. Jest to z pewnością ułatwienie w procesie zakupowym, które pozwala na złożenie zamówienia o dowolnej porze, bez konieczności kontaktu z biurem obsługi. W naszej branży to nowatorskie rozwiązanie, które z pewnością trafia w sedno wymagań rynku.

- Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Staramy się wdrażać rozwiązania, które z jednej strony zainteresują Klienta, a z drugiej zapewnią nam możliwość szybszej reakcji na jego potrzeby. Wiemy z doświadczenia, że właśnie w przypadku konieczności zamówienia części zamiennych, czyli najczęściej przy nieplanowanych przestojach maszyn, jest to niezwykle istotne. A przy okazji dokładamy do platformy różnego rodzaju produkty, na przykład części zamienne outletowe, akcesoria czy narzędzia, którym Klienci mogą przyjrzeć się w wolnej chwili. Wszystkie produkty zawierają nasze autorskie zdjęcia, są zwymiarowane i opisane tak, aby wyczerpująco zaspokoić ciekawość Odbiorców – mówi Ireneusz Gwizdoń, Dyrektor Zarządzający Pionem Plastigo.

- Rynek e-commerce to od kilku lat bardzo dynamicznie rozwijający się obszar gospodarki. Dlatego właśnie postanowiliśmy wykorzystać jego potencjał. Wychodzimy więc naprzeciw obecnym potrzebom rynku zapewniając naszym Klientom łatwy i szybki dostęp do części zamiennych przeznaczonych do maszyn i urządzeń z różnych branż, choć wiadomo, głównie związanych z branżą Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych. Korzystający z platformy Plastigo Pro Klienci mogą liczyć na dobre ceny, dodatkowe korzyści oraz możliwości otrzymania rabatów i ofert promocyjnych - podsumowuje Marta Nabiałczyk, Kierownik ds. Sprzedaży Części Zamiennych w Plastigo


Czytaj więcej:
Maszyny 599

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81

Reportaże

Forum