Dassault Systèmes nagrodzone w konkursie Diamenty Green Industry 2022

Dassault Systèmes nagrodzone…

Firma Dassault Systèmes ogłosiła, że zwyciężyła  w konkursie Diamenty Green Industry 2022 w kategorii "Najlepsze oprogramowanie dla przemysłu". Nagroda jest przyznawana co roku przez Executive Club podczas gali Green Industry Diamonds. W kategorii "Lider oprogramowania dla przemysłu" wyróżniane są firmy, które dostarczają rozwiązania software’owe pozwalające na optymalizację procesów i wspieranie transformacji cyfrowej.

Firma Dassault Systèmes zdobyła nagrodę za platformę 3DExperience, która jest platformą innowacyjno-biznesową, zapewniającą organizacjom holistyczne spojrzenie na ich działalność biznesową oraz cały ekosystem w czasie rzeczywistym. Łączy ludzi, pomysły, dane oraz rozwiązania w jednym, opartym na współpracy środowisku wspierającym firmy - od start-up’ów po duże przedsiębiorstwa - aby wprowadzać innowacje, produkować i sprzedawać na zupełnie nowe sposoby. Platforma pozwala na realizację procesów w spójnym środowisku, w oparciu o jedną wersję danych (ang. Single Source of Truth) oraz współpracę wszystkich interesariuszy nad przekształceniem pomysłów w innowacyjne produkty, usługi i doświadczenia.

Diamenty Green Industry to prestiżowe statuetki mające na celu uhonorowanie firm i przedsiębiorców, którzy wyróżnili się na tle polskiego sektora przemysłowego i osiągnęli sukces w nowej rzeczywistości gospodarczej. Ideą Diamentów jest promowanie najnowszych i najbardziej innowacyjnych technologii poprzez nagradzanie przedstawicieli biznesu wdrażających nowe trendy w dobie czwartej rewolucji przemysłowej.

- Ostatnie lata pokazały wielu firmom, że aby móc konkurować w realiach tzw. New Normal, muszą radykalnie usprawnić i przekształcić swoją działalność biznesową. Cieszymy się z wyróżnienia Diamentem Green Industry, ponieważ podkreśla ono rolę, jaką platforma 3DExperience odgrywa w transformacji cyfrowej przedsiębiorstw oraz budowaniu ich odporności biznesowej - powiedział Ireneusz Borowski, Country Manager Poland w Dassault Systèmes.

Firma Dassault Systèmes odebrała nagrodę 6 października 2022 r. podczas Gali Green Industry Diamonds, która była częścią 9. edycji konferencji Green Industry Summit, odbywającej się w Warszawie.


diamenty-green-industry-2022-nagroda