Dassault Systèmes zapowiada 3DExperience Solidworks dla prywatnych użytkowników

Dassault Systèmes zapowiada…

Firma Dassault Systèmes ogłosiła, że planuje wprowadzić na rynek  specjalne oferty 3DExperience Solidworks for Makers oraz 3DExperience Solidworks for Students, umożliwiające odbiorcom nowe sposoby projektowania, współpracy, udostępniania i osiągania w tym najlepszych rezultatów. Oferty, zaprezentowane przez Dassault Systèmes podczas wirtualnego wydarzenia 3DExperience World 2021, zapewnią prywatnym użytkownikom i studentom dostęp do działającego w chmurze najpotężniejszego na świecie cyfrowego środowiska projektowania, konstrukcji oraz współpracy wspierającej innowacyjność. 

3DExperience Solidworks for Makers łączy twórców, mentorów i pomysły w procesie tworzenia, udostępniania i współpracy. Pasjonaci świata cyfrowego mogą pracować nad innowacyjnymi pomysłami przy zastosowaniu następujących aplikacji: 3DExperience Solidworks Professional, 3D Creator i 3D Sculptor, jak również mogą udostępniać własne projekty światowej społeczności twórców o nazwie Madein3D - którą opiekuje się Dassault Systèmes wraz z innymi twórcami, influencerami i innowatorami - oraz otrzymać tam pomoc i inspirację.

3DExperience Solidworks for Students pomaga studentom w przygotowywaniu się do aplikowania na konkurencyjnym rynku pracy, poprzez umożliwienie im rozwijania umiejętności w dziedzinach takich jak: konstrukcja, współpraca, zarządzanie projektami i analiza danych. Umiejętności te są obecnie bardzo poszukiwane w branży. Oferta, z której można korzystać w każdym miejscu na świecie, obejmuje aplikacje: 3DExperience Solidworks Student, 3D Designer Student i Collaborative Business and Industry Innovator, a ponadto zapewnia dostęp do działającej online, na platformie 3DExperience, światowej społeczności młodych twórców i ekspertów oraz dwa uznane w branży certyfikaty.

Wraz ze wprowadzeniem na rynek oferty 3DExperience Solidworks for Students, Dassault Systèmes zorganizowało swoje pierwsze wirtualne targi pracy: ''World Wide Virtual Career Fair''. Wydarzenie to miało miejsce podczas 3DExperience World 2021. Studenci uczelni znajdujących się w Ameryce Północnej, Europie i Japonii mogli spotkać się i uczestniczyć w sesjach networkingowych z globalnym zespołem pozyskiwania talentów w Dassault Systèmes, a także z klientami Solidworks.

- Od produktów do platformy, od kontaktów do relacji... 3DExperience Solidworks zmienia sposób, w jaki studenci i twórcy uczą się, współpracują i wprowadzają innowacje - powiedział Gian Paolo Bassi, CEO, Solidworks, Dassault Systèmes. - Studenci mogą wcześnie zacząć korzystać z właściwych narzędzi, aby rozwijać umiejętności pożądane w branży i osiągać sukcesy w miejscu pracy. Twórcy mogą stać się częścią społeczności, której członkowie podzielają ich pasję do tworzenia produktów i są gotowi służyć im swoim doświadczeniem i chęcią współpracy. Obie strony zdobywają wiedzę i know-how potrzebne do tego, by tworzyć nadzwyczajną jakość i wprowadzać przełomowe rozwiązania. Jest to rewolucyjna oferta, opracowana na podstawie naszego oprogramowania Solidworks, połączonego z platformą 3DExperience i zarządzanego przez nią.

Aplikacja 3DExperience Solidworks for Students będzie dostępna w maju 2021 r., a 3DExperience Solidworks for Makers będzie dostępna w drugiej połowie 2021 r. Obydwie będzie można łatwo zakupić przez platformę 3DExperience.


Czytaj więcej:
Platforma 3DEXPERIENCE, oprogramowanie do
 

Platforma 3DEXPERIENCE, oprogramowanie do projektowania 3D, rozwiązania 3D Digital Mock Up i Product Lifecycle Management (PLM)

Polska

Reportaże

Forum