Dopak rozszerza ofertę o formy wtryskowe

Dopak rozszerza ofertę o formy…

Dopak - wiodący dostawca maszyn i usług dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych w Polsce - nawiązał partnerstwo z producentem form wtryskowych Roth Werkzeugbau GmbH. Tym samym otworzył nowe możliwości dla przetwórców tworzyw w naszym kraju, zapewniając dostęp do zaawansowanej technologicznie narzędziowni, wytwarzającej m.in. formy do wtrysku wielokomponentowego oraz przeznaczone na duże i wymagające detale logistyczne.

Roth Werkzeugbau GmbH to niemiecka narzędziownia o ugruntowanej pozycji w branży. Specjalizuje się w projektowaniu i wytwarzaniu precyzyjnych form wtryskowych oraz narzędzi do produkcji seryjnej dla przetwórców tworzyw sztucznych. Firma jest znana z wysokiej jakości swoich wyrobów oraz zdolności dostosowywania się do indywidualnych wymagań klientów. Dysponuje bogato wyposażonym centrum testowym, obejmującym wtryskarki o siłach zwarcia od 110 do 1600 t (dostosowane do testów form 2K i 3K). Do dyspozycji jest także wtryskarka o sile zwarcia 2500 t z wyposażeniem do wtrysku 4K. Firma Roth posiada również bogate doświadczenie w realizacji form do uszczelnień rurowych 2K.


forma-wtryskowa-roth

- Bardzo nas cieszy możliwość zaoferowania klientom kolejnych zaawansowanych i złożonych rozwiązań. Dzięki współpracy z firmą Roth, przetwórcy tworzyw sztucznych w Polsce będą mieli dostęp do narzędzi najwyższej jakości. Bogate know-how naszego partnera, w połączeniu z najnowocześniejszą technologią, kompleksowym wsparciem technicznym - od projektu detalu, aż po finalną formę seryjną z szybkim czasem dostawy - umożliwią klientom osiągnięcie bardziej wydajnej produkcji. Jesteśmy przekonani, że Dopak i Roth Werkzeugbau stworzą nową jakość w zakresie precyzyjnych i efektywnych linii produkcyjnych, bazujących na niezawodnych wtryskarkach KraussMaffei i zaawansowanych technicznie formach wtryskowych - powiedziała Ursula Steiner, prezes firmy Dopak.  

- Misją naszej firmy jest dostarczanie rozwiązań narzędziowych "pod klucz". Kompleksowo wspieramy klientów począwszy od wstępnego pomysłu poprzez fazę koncepcyjną, projekt detalu i produkcję narzędzia, testy funkcjonalne, fazę kwalifikacyjną, aż po zobrazowanie procesu produkcji seryjnej z uwzględnieniem automatyzacji. Jesteśmy otwarci na najbardziej wymagające projekty, uwzględniające również wielokomponentowe elementy - powiedział Marco Roth, dyrektor zarządzający Roth Werkzeugbau GmbH.

Reportaże

Forum