Dospel Plastics z nowymi maszynami na Plastpolu

Dospel Plastics z nowymi maszynami… Haitian Europe rozpoczyna dystrybucję nowych wtryskarek typu HTFW. Pierwsze egzemplarze tych maszyn zaprezentuje w naszym kraju firma Dospel Plastics z Częstochowy. Pokaz zaplanowano podczas zbliżających się Targów Plastpol w Kielcach.

Europejski oddział Haitian - chińskiego producenta maszyn - wprowadza nowe standardy. W kwietniu dostarczył wszystkim swoim europejskim dystrybutorom pierwsze wtryskarki z serii HTFW.

W ręce partnerów ze Starego Kontynentu trafiły trzy wersje: Basic, Universal oraz Premium. – Najnowsza oferta firmy dokładnie trafia w odpowiedni segment rynku w Europie. Wtryskarki ulepszono i przystosowano do europejskich standardów CE. Podzespoły z zakresu elektryki, elektroniki, hydrauliki oraz sterowania, to europejska konstrukcja posiadająca certyfikat zgodny ze specjalnymi normami TUV, czyli Agencji Inspekcji Technicznej – mówi Daniel Kruszyński, z działu reklamy i promocji firmy Dospel Plastics, która jest polskim przedstawicielem chińskiego koncernu.

Co dokładnie cechuje omawiane wtryskarki? Są one zaopatrzone w najbardziej zaawansowaną kontrolę sterowania, którą zapewnia system Keba. W przypadku serii HTFW mamy do czynienia z wtryskarkami z kolanowym systemem zamknięcia o sile od 600 do 40 000 kN. Premierowy pokaz maszyn zaplanowano na czas kieleckich Targów Plastpol.

wtryskarka Haitian z serii HTFW


Zdaniem producentów wtryskarki HTFW odpowiadają, zarówno pod względem jakości, bezpieczeństwa jak i wydajności, wszelkim wymaganiom z zakresu europejskiego przemysłu tworzyw sztucznych. Cechuje je dobre wykonanie oraz niezawodne działania.

Ważną rzeczą są też opcje wyposażenia zawarte w pakietach Basic, Universal oraz Premium. Spełniają wszystkie wymogi technologiczne w podstawowym segmencie oraz wychodzą w kierunku indywidualnych oczekiwań klientów.

- Powyższa seria gwarantuje 100 proc. jakości, a jej cena jest konkurencyjna w stosunku do innych europejskich producentów - obiecuje Daniel Kruszyński. - Bardzo dobre smarowanie ruchomych części gwarantuje optymalną prędkość i niezawodną ochronę procesów otwierania i zamykania. Na rynku dostępne są modele z dwiema różnymi jednostkami wtryskowymi, które występują w szerokim zakresie konfiguracji dla każdego zakresu siły zwarcia. Ponadto wysoka jakość nadzoru technicznego systemu Keba zapewnia niezawodną kontrolę całego procesu.

Czytaj więcej:
Targi 1283

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81