Fanuc Polska uruchamia cykl spotkań online

Fanuc Polska uruchamia cykl…

Wprowadzenie stanu epidemii w Polsce i innych krajach Europy wiąże się z szeregiem ograniczeń m.in.: wprowadzeniem zakazu opuszczania określonych miejsc, zamykaniem instytucji oraz zakładów pracy. Priorytetem staje się ochrona zdrowia pracowników firm, ich klientów i partnerów biznesowych. Firma Fanuc Polska wychodząc naprzeciw nowym wyzwaniom rynku uruchomiła, w oparciu o dostępne kanały komunikacji online, cykl interaktywnych spotkań online, umożliwiający specjalistom technicznym i doradcom w zakresie nowych projektów pozostanie blisko potrzeb klientów.

W ciągu ostatnich dni i tygodni firma Fanuc podjęła szereg kroków zapewniających podtrzymanie działalności operacyjnej, a także zapewnienie klientom najwyższych możliwych standardów obsługi. Jednocześnie uruchomiono procedury zapewniające ochronę zdrowia pracowników, klientów oraz partnerów współpracujących z firmą zarówno na rynku globalnym, jak i na poszczególnych rynkach lokalnych.

Dziś przyszedł czas na kolejne kroki, które umożliwią jeszcze szersze wsparcie klientów w trudnym okresie rozprzestrzeniania się pandemii COVID - 19.

Współpraca i inwestycja w przyszłość

Fanuc Polska proponuje klientom wspólne wykorzystanie czasu kwarantanny na przygotowanie się na nowe realia rynkowe, w których firmy będą musiały zarówno odrabiać nieuniknione straty, jak i budować swoją nową przyszłość. To doskonała okazja, by poświęcić czas na edukację i zostać ekspertem w zakresie robotyzacji i/ lub automatyzacji w swojej branży. 

W ramach cyklu spotkań online, skierowanego zarówno do obecnych, jak i nowych klientów firmy, specjaliści firmy Fanuc Polska będą niezobowiązująco i bezpłatnie dzielić się wiedzą oraz doświadczeniem z zakresu zastosowania robotów przemysłowych i robomaszyn CNC w wybranych procesach produkcji przemysłowej.

Roboty - jakość, wydajność i bezpieczeństwo produkcji 

Osoby, które zdecydują się na udział w spotkaniu online dotyczącym robotów przemysłowych zyskają możliwość bezpośredniego dostępu do wiedzy na temat rzeczywistego potencjału robotyzacji. 

Wśród zagadnień poruszanych podczas spotkania znajdą się:

  • najbardziej inspirujące wdrożenia robotów przemysłowych w wybranych obszarach produkcji,
  • najważniejsze cechy i kluczowe kryteria doboru robotów przemysłowych do potrzeb produkcji,
  • informacje techniczne charakteryzujące poszczególne rodziny i modele robotów marki Fanuc,
  • praktyczne aspekty procesu wdrażania robotów do fabryk.
roboty-fb

Robomaszyny - niezawodność i wysoka odporność produkcji 

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu online dotyczącym robomaszyn zostaną zaproszone do rozmowy na temat:

  • najbardziej inspirujących wdrożeń obrabiarek przemysłowych w wymagających obszarach produkcji, w szczególności w procesach obróbki metali i tworzyw sztucznych,
  • najważniejszych cech i funkcji oraz kluczowych kryteriów doboru maszyn CNC i aplikacji do potrzeb produkcji,
  • informacji technicznych charakteryzujących poszczególne modele obrabiarek przemysłowych marki Fanuc,
  • praktycznych aspektów procesu wdrażania maszyn CNC do fabryk.
robomaszyny-fb

Ponadto, w zależności od indywidualnego zainteresowania rozmówców, doradcy firmy Fanuc Polska pomogą klientom w procesie odnajdywania miejsc, które wymagają wzrostu jakości, wydajności lub zapewnienia higieny produktu, a także w przygotowaniach do inwestycji w robotyzację lub automatyzację i szacowaniu czasu jej zwrotu.

W trosce o komfort klientów zainteresowanych uczestnictwem w spotkaniach online doradcy Fanuc dostosują ich formę do indywidualnych potrzeb i możliwości rozmówców. 

Jednocześnie firma Fanuc Polska zapewnia, że pozostaje do dyspozycji klientów w ramach bieżących spraw i operacji. Polski oddział japońskiego producenta zaprasza klientów do kontynuowania dotychczasowej współpracy za pomocą dostępnych środków komunikacji (telefonicznie, e-mailowo, poprzez stronę internetową), a także do wymiany myśli i doświadczeń dotyczących zastosowania technologii Fanuc w produkcji, w ramach planowanych, interaktywnych spotkań online. 


Czytaj więcej:
Roboty 180
COVID-19 186

Wtryskarki elektryczne, technologia CNC
 

Wtryskarki elektryczne, technologia CNC, roboty przemysłowe, centra obróbcze, elektrodrążarki drutowe, szkolenia, serwis, e-store

Polska, 52-407 Wrocław, Tadeusza Wendy 2