Firma SKF wybiera rozwiązanie Dassault Systèmes

Firma SKF wybiera rozwiązanie…

Szwedzki producent łożysk, AB SKF, wybrał pakiet aplikacji Delmia Quintiq firmy Dassault Systèmes, aby wdrożyć rozwiązanie do planowania na potrzeby optymalizacji głównego harmonogramu produkcji.

Rozwiązanie, które ma zapewnić lepszy przegląd zasobów i usprawnić proces podejmowania decyzji, zostanie wdrożone pilotażowo w fabryce w Göteborgu, a następnie na całym świecie.

Aplikacje Delmia Quintiq zwiększą możliwości firmy SKF w zakresie planowania globalnego i pomogą w realizacji ambitnego celu, jakim jest zaprojektowanie światowej klasy procesu produkcyjnego.

Założona w 1907 roku firma SKF zarządza 103 fabrykami w 24 krajach, m.in. w Polsce. Poza łożyskami i uszczelkami oferta firmy obejmuje także rozwiązania z zakresu mechatroniki, systemy do monitorowania stanu urządzeń i układy smarujące, a także usługi zorientowane na zaspokajanie potrzeb klientów. Celem firmy SKF jest pozycja niekwestionowanego lidera w branży łożysk. 

Łożyska są kluczowym elementem niezbędnym do prawidłowego działania obracających się podzespołów maszyn w niemal każdej branży od lotnictwa i transportu przez infrastrukturę przemysłową po zaawansowane technologie i towary użytkowe. 

Aplikacje Delmia firmy Dassault Systèmes bazujące na platformie 3DExperience są wykorzystywane przez różnej wielkości producentów do wspólnych działań, inżynierii przemysłowej, produkcji i operacji oraz planowania i optymalizacji. Firmy przemysłowe mogą scalić wirtualny świat modelowania i symulacji z rzeczywistymi operacjami, aby zapewnić kompleksowe rozwiązanie biznesowe spajające wszystkie elementy łańcucha wartości, w tym dostawców, producentów, logistykę i transport, operacje usługowe i pracowników.


Czytaj więcej:
Platforma 3DEXPERIENCE, oprogramowanie do
 

Platforma 3DEXPERIENCE, oprogramowanie do projektowania 3D, rozwiązania 3D Digital Mock Up i Product Lifecycle Management (PLM)

Polska

Reportaże

Forum