Fotoraport z targów Packaging Innovations 2009

Fotoraport z targów Packaging…
Pierwsza edycja targów opakowaniowych Packaging Innovations za nami. W Warszawie w dniach 28 i 29 kwietnia swoją ofertę zaprezentowało blisko 70 wystawców.

- Impreza Grupy easyFairs, która była organizatorem wystawy, miała niespotykany dotąd na rynku polskim charakter i to nie tylko ze względu na temat targów, ale także ze względu na sposób organizacji. Trwające jedynie dwa dni, ściśle branżowe spotkania biznesowe zaowocowały wieloma interesującymi kontaktami handlowymi. Targi nastawione były bowiem na organizację specjalistycznych spotkań pomiędzy producentami i dostawcami a ich profesjonalnymi klientami - tłumaczy Angelika Matusik z grupy easyFairs. - Główny nacisk położony był na zapewnienie wystawcom właściwych klientów, którzy mogą podejmować decyzje handlowe dotyczące właśnie ich branży. Na targach easyfairs Packaging Innovations pojawili się przedstawiciele choćby takich firm jak Carlsberg, Nivea, dr Irena Eris, Reckitt Benckiser, Henkel, Unilever, Pollena Ewa, Cadbury, Danone, GlaxoSmithKlein, Wyborowa, Solidarność.

Jak przyznaje Angelika Matusik w przyszłym roku planowane jest poszerzenie targów o kolejnych wystawców z branży poligrafii oraz etykietowania.

Jednym z uczestników targów był też nasz serwis Plastech.pl. Zapraszamy do obejrzenia Fotoraportu z Packaging Innovations.

Czytaj więcej: Targi 1058