Globalni gracze z branży tworzyw sztucznych spotkają się na targach Plast Eurasia

Globalni gracze z branży tworzyw…

Targi Plast Eurasia Istanbul, największa europejska coroczna wystawa dla branży tworzyw sztucznych, zgromadzi graczy rynkowych od 22 do 25 listopada 2023 roku. 32. edycja wydarzenia odbędzie się w Tüyap Fair and Congress Center, zapewniając przedstawicielom branży kompleksowy przegląd najnowszych osiągnięć i technologii w branży tworzyw sztucznych, a wszystko to pod jednym dachem.

Tworzywa sztuczne są częścią naszego życia

Przemysł tworzyw sztucznych w Turcji ma znaczący wkład w gospodarkę narodową, z łączną produkcją ponad 10 milionów ton, obrotami przekraczającymi 50 miliardów USD i bezpośrednim eksportem produktów o wartości ponad 8 miliardów USD, przy rocznym wzroście przekraczającym wzrost PNB w ostatniej dekadzie, co czyni go znaczącym graczem w tureckiej gospodarce. Turecki przemysł tworzyw sztucznych zajmuje pierwsze miejsce w Europie i szóste na świecie.

Tworzywa sztuczne są obecnie wszechobecną częścią naszego codziennego życia, a ich zastosowanie obejmuje opakowania, budownictwo, transport, rolnictwo, elektrykę, elektronikę, opiekę zdrowotną, a nawet sport, projektowanie i hobby.

plasteurasia2022-020


Targi Plast Eurasia Istanbul, centrum technologii i innowacji

Oczekuje się, że targi Plast Eurasia Istanbul, wydarzenie prezentujące najnowsze technologie i innowacje w branży, które kształtują przyszłość branży i kierują naszym życiem, będą gościć ponad 1000 wystawców i 65 000 profesjonalistów z branży. Podczas targów odwiedzający będą mogli zapoznać się z tysiącami produktów wiodących marek w branży tworzyw sztucznych, prezentujących najnowsze produkty i usługi w kategoriach maszyn i surowców.
plasteurasia2022-006


Najważniejsze targi w branży stają się coraz większe.

Targi Plast Eurasia Istanbul 2023 to kompleksowe wydarzenie, które prezentuje szeroką gamę produktów, w tym maszyny do tworzyw sztucznych, wyposażenie maszyn i podprzemysł, formy, recykling, urządzenia grzewcze i sterujące, automatyzację, systemy chłodzenia, surowce, chemikalia i półprodukty. W tym roku targi odnotowały znaczny wzrost i zostały wyprzedane z dwumiesięcznym wyprzedzeniem. W rezultacie w 2023 r. dodano nową halę dla odwiedzających. Wystawcy z całego świata spotkają się podczas targów z odwiedzającymi z wiodących krajów, takich jak Niemcy, Wielka Brytania, Polska, Holandia, Hiszpania, Indie i Iran.
plasteurasia2022-076


Idealny czas dla odwiedzających na zakup biletów ze zniżką

Obecnie dostępna jest doskonała okazja do nabycia zniżkowych biletów online na bardzo oczekiwane targi. Wcześni nabywcy biletów będą mogli cieszyć się obniżoną ceną wstępu. Targi będą otwarte przez trzy dni od 10:00 do 19:00, a w dniu zamknięcia od 10:00 do 18:00. Aby skorzystać z tej oferty, należy odwiedzić stronę www.plasteurasia.com i zakupić bilety online.
plasteurasia2022-051