Grupa Utz podejmuje kolejne wyzwanie

Grupa Utz wyznacza standardy w transporcie produktów farmaceutycznych oraz wymagających produktów w branży spożywczej

W procesach transportowych oprócz opisanych powyżej tac transportowych z sukcesem używane są także pojemniki trapezowe Utz oraz inne rozwiązania opracowane przez konstruktorów Utz, takie jak: RAKO z pokrywami, pojemniki trapezowe ALC z pokrywami na zawiasach oraz uniwersalne palety UPAL-U, pozwalające na łatwe zachowanie zaostrzonych rygorów higienicznych.

Tace transportowe Utz

Tace (tray-e) transportowe Utz stanowią nieodłączny element wydajnych linii montażowych. Ich trwałość i precyzyjne dopasowanie do linii produkcyjnej a także łatwa adaptacja do nowych rozmiarów sprawiają, że są niezastąpione. Bezpieczne przechowywanie i transport farmaceutycznych lub spożywczych produktów staje się prostsze dzięki pojemnikom Utz.

utzgroup-tray

Pojemniki trapezowe Utz

Te pojemniki są dostosowane do indywidualnych potrzeb linii produkcyjnych. Mogą być używane do przechowywania i transportu, ich ogromną zaletą jest zastosowanie pokryw na zawiasach, które dodatkowo zabezpieczają cenne produkty. Puste pojemniki można składować zmniejszając ich powierzchnię magazynową, dzięki składowaniu pojemników jeden w drugim.

Pojemniki Rako z pokrywami

Rako to uniwersalne pojemniki, które można stosować w wielu branżach. W przypadku farmacji są one przydatne do przechowywania i transportu leków oraz innych drobnych detali czy półproduktów używanych w procesie produkcyjnym. Są higroskopijne i higieniczne oraz szczelnie zamykane i ustawiane w stosy - co stanowi ważne zalety w procesach produkcyjnych naszych Klientów.

Pojemniki trapezowe ALC z pokrywami na zawiasach

Podobnie jak pojemniki trapezowe - te pojemniki są wygodne w użyciu i zapewniają bezpieczny transport delikatnych produktów farmaceutycznych.

ytkkyr

Uniwersalne palety Upal-u

Palety Upal-u są idealne do przechowywania i transportu większych ilości produktów. Są odporne na uszkodzenia i łatwe do utrzymania w czystości, a ich gładka powierzchnia doskonale sprawdza się w clean-roomach i laboratoriach.

Grupa Utz to partner, który rozumie potrzeby branży farmaceutycznej i spożywczej. Jej pojemniki wielokrotnego użytku stanowią niezbędny element wydajnych procesów produkcyjnych, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo i jakość. W branży farmaceutycznej i spożywczej, transport kruchych detali jest niezwykle delikatnym zadaniem. Pojemniki Utz zapewniają bezpieczny transport, minimalizując ryzyko uszkodzeń. Dodatkowo, procedury jakościowe są ściśle przestrzegane dzięki precyzyjnym pojemnikom Utz.

Dowiedz się więcej na utzgroup.com