InPost Fulfillment dołącza do In-Pack Expo!

InPost Fulfillment dołącza…

Do grona wystawców Targów Branży Opakowaniowej dołączył lider logistyki w Europie – InPost. Z ofertą InPost Fulfillment, która gwarantuje optymalizację kosztów i rozwój biznesu, można będzie zapoznać się już podczas targów IN-PACK już od 13 do 15 lutego! Eksperci z InPost podzielą się także cenną wiedzą w zakresie optymalizacji kosztów logistycznych na Konwencie LogInPack. Nie może Cię tam zabraknąć!

InPost Fulfillment to innowacyjna usługa dla biznesu, która zapewnia magazynowanie, konfekcję i wysyłkę, czyli pełną obsługę zamówień z e-commerce. Synergia z usługami InPost Paczkomat i InPost Kurier gwarantuje przewagę nad konkurencją i zapewnia błyskawiczną dostawę do tysięcy automatów Paczkomat i punktów odbioru w całym kraju. Dzięki tym rozwiązaniom zamówienia, które wpłyną do sklepu do godziny 20:00, są realizowane od razu i dostarczane do Klienta już następnego dnia. Przenosząc magazyn do InPost Fulfillment, przedsiębiorcy mają nie tylko możliwość optymalizacji kosztów, ale i zyskają czas na rozwój swojego biznesu. Zyskują także gwarancję konfekcjonowania zgodnie z przyjętymi przez sklep standardami, a także szansę na skorzystanie z atrakcyjnych i ekologicznych rozwiązań opakowaniowych.

E-commerce i business fullfilment na LogInPack

Łukasz Wysokiński, Dyrektor Zarządzający InPost Fulfillment, manager z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i rozwoju biznesu e-commerce, wystąpi na Kongresie LogInPack. Od ponad 25-lat prelegent LogInPack jest aktywny w międzynarodowym biznesie i wielokulturowych środowiskach biznesowych. Koncentruje się na sprzedaży, rozwoju spółek, handlu transgranicznym, wdrażaniu procesów i dostarczaniu synergii dostosowanych do każdego modelu biznesowego dedykowanego rynkom B2B, B2C a w szczególności operacjom logistycznym fulfillment.

Łukasz Wysokiński opowie podczas swojego wystąpienia m.in. o optymalizacji kosztów logistycznych w oparciu o analizę danych i rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji.

Zapoznaj się z programem Kongresu LogInPack i pobierz bezpłatną wejściówkę.

inpack-540x460-z-nami-inpost-fullfilment

Czytaj więcej:
Targi 1282
Ekologia 656