Innovia Films uruchamia nową polską witrynę internetową

Innovia Films uruchamia nową…

Po przejęciu w 2019 roku polskiego zakładu produkcyjnego w Płocku strona polska stwierdziła potrzebę nowej polskiej witryny internetowej Innovia Films, aby zapewnić dalsze dostarczanie kompletnych informacji swojemu głównemu rynkowi.

Prace rozpoczęły się w 2020 roku, w połączeniu z tworzeniem nowej witryny w języku angielskim. Wszystkie treści w języku angielskim, w tym wszystkie karty charakterystyki i publikacje, zostały przetłumaczone, sprawdzone i wysłane na polską witrynę przez lokalny zespół.  

- Dostrzegliśmy potrzebę prowadzenia polskiej witryny internetowej, ponieważ wielu naszych lokalnych klientów i pracowników nie zna dobrze języka angielskiego. Ta witryna daje nam portal online, który informuje wszystkich na bieżąco o nowych wydarzeniach, jak również dostarcza informacji na temat naszego portfela produktów. Jak dotąd otrzymaliśmy bardzo pozytywne opinie od naszych docelowych odbiorców. Brawo dla wszystkich zaangażowanych w ten udany projekt - mówi Oliver Dirmeier, dyrektor generalny Innovia Films Polska.

Nowa witryna jest łatwo dostępna poprzez wybór języka - ikonę na prawo od linku kontaktowego.


Czytaj więcej:
Folia 385