Innowacyjne opakowania po raz szósty w Warszawie

Innowacyjne opakowania po…
VI Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations 2014 to bez wątpienia najważniejsze spotkanie branży opakowań tej wiosny. Każdy, kto chce się dowiedzieć, w jakim kierunku rozwija się branża opakowań i materiałów opakowaniowych oraz jakie będą przyszłe trendy, powinien pojawić się w dn. 9-10 kwietnia w Hali Expo XXI w Warszawie na targach Packaging Innovations. Szczegóły dotyczące wydarzenia zdradza Katarzyna Banach, kierownik Działu Organizacji Targów firmy easyFairs Poland Sp. z o.o.

Jaka jest idea targów Packaging Innovations?
W swoim założeniu targi te są miejscem swobodnej i bezpośredniej wymiany informacji pomiędzy obiema stronami uczestniczącymi w procesie rynkowym. Wystawcom dają możliwość zdobycia informacji na temat preferencji i zwyczajów zakupowych potencjalnych klientów. Odwiedzającym - okazję do zapoznania się z szerokim wachlarzem dostępnych na rynku materiałów opakowaniowych, opakowań, etykiet, rozwiązań w zakresie nadruku i uszlachetniania druku. Nowe kontakty biznesowe, podtrzymywanie istniejących relacji z klientami, zdobycie opinii o produktach i zapoznanie się z nowościami nie tylko z rynku polskiego, ale także europejskiego - tego właśnie oczekują od udziału w targach klienci i zapewnienie im tego jest naszym głównym celem.

Jak ocenia Pani zainteresowanie targami wśród wystawców i odwiedzających?
Targi Packaging Innovations ciągle się rozwijają i budzą bardzo duże zainteresowanie w kręgu osób działających w branży opakowaniowej. Sukces poprzednich edycji przekłada się na efekty w postaci zgłoszeń na kolejne edycje targów. Zgłoszenia na targi Packaging Innovations zaplanowane na 2014 rok napływały już podczas trwania poprzedniej imprezy, czyli w kwietniu ubiegłego roku. Plan hali zapełnił się bardzo szybko, dlatego zdecydowaliśmy się powiększyć powierzchnię wystawienniczą o kolejne dostępne stoiska. Już teraz możemy zdradzić, że swoją ofertę na targach zaprezentuje ponad 150 firm. Będą to zarówno duże, międzynarodowe koncerny o ugruntowanej pozycji na rynku, jaki i małe firmy, wchodzące dopiero na rynek. Zainteresowanie targami ze strony odwiedzających również jest bardzo duże. Uruchomiliśmy rejestrację online dla gości targowych - codziennie zgłasza się kilkadziesiąt osób chcących odwiedzić naszą imprezę. Pojawiają się również liczne zapytania o ofertę wystawców i program towarzyszący, na które na bieżąco odpowiadamy.