Ishida zapewnia jakość produktów mięsnych

Ishida zapewnia jakość produktów…

Technologie kontroli rentgenowskiej Ishida i ważenia kontrolnego pozwalają zapewnić najwyższe standardy jakości produktu i dokładność procesu pakowania w przedsiębiorstwie Myasnoy dom Borodina (Zakład Mięsny Borodin), jednym z czołowych przetwórców mięsa w obwodzie moskiewskim.

System kontroli rentgenowskiej Ishida IX-GA-4075 i waga kontrolna DACS-G używane są w całej gamie wyrobów wieprzowych Myasnoy dom Borodina, łącznie dla około 80 produktów, w tym kiełbas, szynek, wędlin i szeregu produktów garmażeryjnych. Pakowane są one w wiele różnych formatów opakowań, takich jak tacki termoformowane, opakowania typu skin pack, owijane i typu skin on board.

Urządzenia Ishida zostały wybrane przez Myasnoy dom Borodina po rygorystycznym procesie selekcji i dokładnej analizie sprzętu konkurencji. 

- Miałem doświadczenie ze sprzętem Ishida w firmie, z którą wcześniej współpracowałem i uważam tego producenta za jednego z najlepszych dostawców rozwiązań do kontroli jakości żywności - mówi Roman Khodyrev, dyrektor techniczny Myasnoy dom Borodina. - Wyniki naszych testów potwierdziły, że Ishida IX zapewnia najwyższy poziom czułości.

System kontroli rentgenowskiej Ishida IX-GA-4075 jest w stanie wykryć szeroką gamę ciał obcych, takich jak stal nierdzewna, aluminium, szkło, muszle, kamienie, guma, gęsty plastik i skorupy o wielkości zaledwie 0,3 mm.

Kluczem do jego doskonałej wydajności jest unikalna technologia GA (Algorytm Genetyczny), która umożliwia szkolenie maszyny w celu łatwiejszego wykrywania określonych zanieczyszczeń. Oznacza to, że można ją dostosować do precyzyjnych wymagań wielu różnych produktów, które są poddawane inspekcji.

myasnoy-dom


Waga kontrolna Ishida DACS-G zapewnia najwyższą dokładność monitorowania masy paczek dla całej gamy produktów Myasnoy dom Borodina. Jest to szczególnie ważne w przypadku artykułów o wysokiej wartości, takich jak bekon, gdy firma musi przestrzegać odpowiednich przepisów dotyczących wagi, jednocześnie ograniczając do minimum ilość wydawanych produktów.

Waga kontrolna jest wyposażona w zaprojektowane przez Ishidę, wyjątkowo szybkie i dokładne cyfrowe ogniwo ładujące, które jest w stanie działać z dużą niezawodnością nawet w najtrudniejszych warunkach. Unikalną cechą ogniwa obciążnikowego jest możliwość przełączania się między dwoma opcjami ważenia i podziałkami, co zapewnia każdemu modelowi z tej serii elastyczność w obsłudze szerokiej gamy produktów.

Zarówno system kontroli rentgenowskiej Ishida, jak i waga kontrolna Ishida działają w Myasnoy dom Borodina 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Z doświadczenia producenta wynika, że w ciągu dwóch lat (czyli od czasu pierwszej instalacji) nie było najmniejszych problemów ze sprzętem. Przełączanie między produktami można osiągnąć w ciągu kilku sekund, wchodząc w ustawienia wstępne w intuicyjnych i łatwych w użyciu jednostkach zdalnego sterowania maszyn - Ishida zapewniła pełne szkolenie operatorów podczas instalacji.

- Maszyny Ishida pomagają nam w utrzymaniu i dalszej poprawie naszych rygorystycznych wymagań jakościowych - mówi Khodyrev. - W szczególności dzięki systemowi kontroli rentgenowskiej Ishida IX, możemy być całkowicie pewni, że produkty opuszczające naszą fabrykę są całkowicie bezpieczne.

Założona w 1997 roku firma Myasnoy dom Borodina jest obecnie jednym z wiodących dostawców dla wszystkich głównych sieci handlowych w Moskwie i Sankt Petersburgu.

Swój sukces opiera się na innowacjach, pasji do jakości i szacunku dla klientów - jako pierwsza firma w Rosji wprowadziła produkty niezawierające glutaminianu sodu, jej asortyment jest również wolny od soi i GMO.

Myasnoy dom Borodina ciągle eksperymentuje z przepisami, formatami produktów i opakowań, aby sprostać zmieniającemu się stylowi życia współczesnych konsumentów.

Reportaże

Forum

Jackoos_899

Czyszczenie układu uplastyczniającego wtryskarki 2021-09-16

Iebm

Kilka pytań dotyczących procesu wtryskowego i wtryskarek. 2021-09-01

Yellow

Problem z rozbryzgami 2021-07-15

Bentor

Własna firma produkcyjna 2021-06-04

Kacperczyk250

Opłacalność przewijania folii stretch 2021-05-09