Już za kilka dni startują targi Warsaw Industry Week

Już za kilka dni startują…

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week to przede wszystkim impreza o charakterze kontraktacyjnym, skierowana do przedstawicieli biznesu. Najbliższa edycja tego wydarzenia odbędzie się w dniach 7 - 9 listopada w Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie.

Podczas tegorocznych targów zaprezentują się innowacyjne rozwiązania dla przemysłu. Ciekawie zapowiada się prezentacja związana z automatyzacją i robotyzacja procesów przemysłowych oraz oprogramowanie. Wydarzeniu towarzyszy szereg konferencji i spotkań branżowych.

Przy okazji targów Warsaw Industry Week odbędzie się spotkanie dla przedstawicieli branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, które będzie okazją do przedstawienia Centrum Targowo-Konferencyjnego Ptak Warsaw Expo oraz założeń organizacyjnych Międzynarodowych Targów Przemysłu Tworzyw Sztucznych Warsaw Plast Expo. (08-10.02.2023r.)

Osoby, które zechciałyby uczestniczyć w spotkaniu, proszone są o potwierdzenie swojej obecności na adres mailowy: d.drag@warsawexpo.eu

Spotkanie odbędzie się o godz. 11.00 w dniu 09.11.2022r w Ptak Warsaw Expo, VIP ROOM , Hala B.

W imieniu Właścicieli i Zarządu Ptak Warsaw Expo, serdecznie zapraszamy.

Reportaże

Forum