Już za miesiąc targi Epla

Już za miesiąc targi Epla
Tylko miesiąc pozostał do rozpoczęcia Targów Tworzyw Sztucznych i Gumy Epla, które odbędą się w Poznaniu.

Organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie wydarzenie dla branży tworzyw sztucznych i gumy, awizowana jest w tym roku przez jej twórców jako „pierwsze polskie targi poświęcone surowcom dla branży tworzyw sztucznych i gumy”.

Targi odbędą się w dniach 13 – 15 marca. Będzie to już czwarta odsłona imprezy, dzięki której MTP chce mocno wejść na targowy rynek dla przetwórców tworzyw sztucznych.

Na targach zaprezentuje się m.in. Zachodni Klaster Tworzyw Sztucznych PLASTOPOLIS. Klaster powołany został w grudniu 2009 roku, a jego koordynatorem jest Eureka Technology Park Sp. z o.o., zlokalizowany na terenie aglomeracji poznańskiej. Obecnie klaster zrzesza 18 podmiotów i tworzy platformę współpracy dla swoich członków w celu realizacji wspólnych badań i projektów.

Właśnie klaster PLASTOPOLIS w ramach wydarzeń towarzyszących na targach Epla proponuje uczestnikom seminaria nt. Klastry jako możliwość rozwoju przedsiębiorstw w branży tworzywowej oraz Nowe technologie w branży tworzyw sztucznych.

Ideą targów EPLA jest stworzenie biznesowej platformy komunikacyjnej, która umożliwi nawiązanie kontaktów przyczyniających się do rozwoju firm, a tym samym całej branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy. EPLA obejmuje zarówno tematykę związaną ściśle z technologią produkcji oraz rynkiem surowców tworzyw sztucznych, ze szczególnym uwzględnieniem branży związanej z produktami wytwarzanymi z gumy. Dodatkowo na targach zaprezentują się instytucje, wydawnictwa oraz szeroko pojęte usługi.

Wśród wystawców targów będzie można spotkać znane w branży firmy, m.in. A.Schulmann, Biesterfeld, Boral, Granulat, Krakchemia, Nexeo Solutions, Resinex i wielu innych.

Czytaj więcej: Targi 809


Ara Ara
*.62.139.236

Wysłany: 2012-03-10 13:40:05

ciekawa impreza

Iebm
Iebm

Wysłany: 2012-03-17 20:24:29

Zdaje się ze kompletna klapa :)