K 2004 - Rynek innowacji

K 2004 - Rynek innowacji Świat tworzyw sztucznych i kauczuku z napięciem oczekuje K 2004, które odbędą się od 20 do 27 października w Düsseldorfie. Messe Düsseldorf ponownie oczekuje około 2 800 wystawców z całego świata, którzy zaprezentują: surowce i materiały pomocnicze, półprodukty, elementy techniczne i zbrojone wyroby z tworzyw sztucznych, maszyny i urządzenia dla przemysłu tworzyw sztucznych i kauczuku oraz usługi.

K Düsseldorf jest najważniejszą w świecie giełdą kontaktów nie tylko dla całego przemysłu tworzyw sztucznych i kauczuku, ale także dla zainteresowanych użytkowników ze wszystkich branż. Co trzy lata eksperci z przemysłu samo-chodowego, opakowań, elektrotechniki, elektroniki i komunikacji, budownictwa i techniki medycznej oraz z lotnictwa i astronautyki mają tutaj jedyną okazję do zapoznania się z pełną ofertą i aktualnymi możliwościami stosowania kauczuku i tworzyw sztucznych oraz trendami na przyszłość. K 2001 odwiedziło 228 000 fachowców z ponad 100 krajów, aby na miejscu poznać techniczne nowości tej dynamicznej branży.

K jest nie tylko jednym z największych wydarzeń w targowym kalendarzu Düsseldorfu. Impreza ta jest także prototypem targów dóbr inwestycyjnych, jakie zostały tu wypracowane i są z powodzeniem organizowane. Już pierwsza impreza w roku 1952 miała na celu zaprezentowanie możliwie pełnego przekroju branży. Dzisiaj targi K są światowym numerem 1. Nie ma innych targów tworzyw sztucznych na świecie, które choćby w przybliżeniu cieszyły się tak dużym udziałem międzynarodowym, szerokością i głębokością oferty oraz miały pozycję branżowego szczytu innowacyjnego. K bilansuje dotychczasowe osiągnięcia i pokazuje wizje przyszłych możliwości.

Międzynarodowe targi o takim znaczeniu mogą być z powodzeniem organizowane tylko wtedy, kiedy współgra z nimi otoczenie, tereny targowe oraz infrastruktura. Wystawcom K 2004 Messe Düsseldorf może zaoferować wyraźnie powiększone powierzchnie wystawowe. Dzięki wybudowaniu kolejnej hali w północnej części terenów targowych oraz rozbudowie hali 13 łączna powierzchnia wystawowa na XVI. Targi Tworzyw Sztucznych i Kauczuku wyniesie około 160 000 m2 netto. Pomimo tego wzrostu, z chwilą upływu terminu zgłoszeń, tj. 31. marca 2004 całość powierzchni wystawowej K 2004 została zarezerwowana.

Czytaj więcej:
Targi 1280