K 2019 Düsseldorf - nowe technologie nośnikiem innowacji

K 2019 - na wszystkich kanałach, z licznymi narzędziami serwisowymi

Sprawy usług są w Messe Düsseldorf darzone najwyższym uznaniem. Odnosi się to nie tylko do kilku dni trwania targów i do samych terenów targowych. Widać to już na długo przed targami i we wszystkich kanałach. K prezentowane są w internecie w portalu k-online.com i oferują własną apkę (na IOS i Android OS). Wszyscy zainteresowani mogą tym kanałem 24 godziny na dobę wygodnie  pozyskiwać najświeższe wiadomości branżowe oraz pomocne wskazówki do wykorzystania na targach. Od marca 2019 wystawcy K 2019 prezentują tu siebie i swoje portfolio. K 2019 są oczywiście obecne także na Twitterze, Facebooku i LinkedIn.

Dzięki usługom spersonalizowanym jak MyOrganizer, portal K jest pomocnym narzędziem organizowania wizyty targowej. Informacje o możliwościach dojazdu na Tereny Targowe w Düsseldorfie czy możliwość rezerwacji hoteli online to kolejne funkcje k-online. Szczególnie często goście targowi korzystają z możliwości zakupu biletów wstępu przez internet, ściągnięcia kodów lub wydrukowania biletu w domu. e-bilet nie tylko pozwala uniknąć tracenia czasu na stanie w kolejkach do kas. Zakup online jest znacznie tańszy: bilet jednodniowy kosztuje w internecie 49,- €, w kasie w Düsseldorfie za ten sam bilet trzeba zapłacić 75,- €. Bilet trzydniowy kosztuje w internecie 108,- €, kupowany w kasie 155,- €. Bilet kupiony w przedsprzedaży daje jeszcze jedną dodatkową korzyść: już w czasie dojazdu na targi bilet uprawnia do bezpłatnego korzystania ze wszystkich środków komunikacji publicznej. e-Sklep z biletami wstępu otwarty jest od końca marca 2019.

Optymalne narzędzie do nawiązywania kontaktów

Do dyspozycji zainteresowanych targami K-2019 jest zoptymalizowana swatka -  narzędzie do nawiązywania kontaktów. Już przed najbliższą edycją K goście i wszyscy wystawcy mogą dzięki tej funkcji na K-online szukać właściwych kontaktów i produktów. Bezpośrednio mogą otrzymać namiary na kompetentnego partnera, nawiązać z nim kontakt i umówić się na spotkanie w trakcie targów. Dostęp możliwy jest przez portal sieciowy pod adresem www.k-online.com/MatchmakingD lub przez K Matchmaking App na iOS i Android OS. Kto ma już bilet wstępu na K 2019 może przy pomocy danych logowania bardzo szybko i wygodnie zarejestrować się w portalu i określić swoje zainteresowania i kryteria wyszukiwania. Dzięki szybkiemu algorytmowi kojarzenia tych zainteresowań natychmiastowo otrzymuje zalecenia i propozycje nawiązania kontaktów.

Düsseldorf - zawsze wart odwiedzenia

Na gości targowych w Düsseldorfie oczekuje znakomita infrastruktura komunikacyjna, drogowa, noclegowo - hotelowa i rozrywkowa. Z lotniska w Düsseldorfie co kilka minut na targi dojeżdża specjalny autobus. Taksówką też jedzie się niewiele minut. Samo miasto Düsseldorf to nie tylko międzynarodowe centrum biznesu i mediów. Dzięki znanej starówce, eleganckim sklepom i centrom handlowym, scenie musicalowej, operze i 20 muzeom ma również do zaoferowania sporo atrakcji na wieczory po targach.

dusseldorf

K 2019: tu zaczyna się przyszłość branży

Cały fachowy świat z napięciem oczekuje K 2019. Jakie nowości technologiczne będzie można zobaczyć? Z pewnością firmy branży tworzyw sztucznych i kauczuku ilością innowacji udowodnią, że branża jest przygotowana sprostać wyzwaniom przyszłości. Prezentowane przez wiele instytutów badawczych produkty i rozwiązania wyznaczające kierunki przyszłości będą magnesem dla poszukiwaczy wizjonerskich impulsów i idei. Przemysł i nauka wspólnie pokazują ekspertom branżowym perspektywy i scenariusze rozwoju przemysłu tworzyw sztucznych i kauczuku. Właśnie dziś, ze względu na aktualne dyskusje medialne oraz na fakt, że na płaszczyźnie globalnej wielkie wyzwania stoją przed oszczędnym gospodarowaniem zasobami, wydajnym przetwarzaniem tworzyw, ich zbieraniem, sortowaniem i ponownym wykorzystaniem, K wnosi istotny wkład jako płaszczyzna informacji, komunikacji i przyszłości.

A tak, w obiektywie Plastech.pl, wyglądały XX Międzynarodowe Targi Tworzyw Sztucznych i Kauczuku w 2016 r.

brak
 

Wyłączny przedstawiciel na Polskę spółek targowych Messe Düsseldorf GbmH, Messe Düsseldorf Asia, Messe Düsseldorf China

Polska