Kanitech nowym wyłącznym partnerem Negri Bossi w Polsce

Kanitech nowym wyłącznym partnerem…

Firma Kanitech Michał Królik poinformowała, że jest nowym wyłącznym partnerem firmy Negri Bossi na terenie Polski.

W ramach prowadzonej działalności firma Kanitech jest w stanie wspierać swoich klientów na każdym etapie przetwórstwa tworzyw sztucznych a rozpoczęcie tej współpracy doskonale wpisuje się w strategię firmy.

Negri Bossi jako jeden z największych włoskich producentów maszyn wtryskowych z długa historią, ugruntowaną pozycją rynkową i z dużą bazą zainstalowanych maszyn, zarówno w Polsce jak i na świecie, idealnie uzupełnia portfolio firmy Kanitech. Firma Negri Bossi aktualnie łączy włoski design i elastyczność z japońską jakością, trwałością i precyzją dzięki połączeniu z japońskim producentem maszyn wtryskowych - firmą Nissei Plastic. Kluczowy jest też fakt, że włoski producent jest w stanie sprostać praktycznie wszystkim wymaganiom stawianym przez firmy zajmujące się produkcją wtryskową. Typoszereg maszyn zaczyna się od siły zamykania 50T, a kończy na maszynach o sile zamykania 7000T. Znajdziemy w nim zarówno maszyny hydrauliczne, hybrydowe jak i w pełni elektryczne. Produkty te współgrają z innymi dostawcami firmy Kanitech, takimi jak Frigel, Tria, Maguire, Vismec, ST, Yushin, Cemas i wielu innych, będącymi światowymi liderami w swoich dziedzinach.

- Zależy nam, aby wspierać naszych klientów w najlepszy możliwy sposób z obsługą sprzedażową i posprzedażową, dlatego został utworzony nowy dział handlowy oraz zatrudnione nowe osoby serwisowe. Zespół ten będzie odpowiedzialny za promocję maszyn Negri Bossi, ale również robotów firmy Yushin, maszyn do zgrzewania Cemas Elettra, komponentów do szybkich zmian form wtryskowych z firmy KOSMEK oraz układów plastyfikujących z firmy EUROVITI. W skład zespołu będą wchodziły osoby z wieloletnim doświadczeniem w obszarze wtrysku tworzyw sztucznych, dzięki czemu będą mogły udzielić wsparcie naszym klientom nie tylko w doborze urządzeń, ale również w optymalizacji procesu i organizacji produkcji – powiedział Michał Królik, właściciel firmy Kanitech

- Mając w portfolio pełen zakres produktów niezbędnych w zakładzie zajmującym się przetwórstwem tworzyw - od urządzeń peryferyjnych i systemów chłodzenia przez maszyny wtryskowe, maszyny do wytłaczania z rozdmuchem i maszyny do zgrzewania, po mocowania umożliwiające szybkie przezbrojenia i układy plastyfikujące, firma Kanitech jest w stanie wspierać swoich klientów od doboru urządzeń i projektowania instalacji przez montaż i uruchomienie po wsparcie posprzedażowe i dostawę komponentów eksploatacyjnych – dodał Michał Królik.


novaet
Dozowniki grawimetryczne, suszarki próżniowe
 

Dozowniki grawimetryczne, suszarki próżniowe, systemy do kontroli wydajności linii wytłaczania, urządzenia do rozładunku big-bagów i oktabin, mieszadła zewnętrzne

Polska
Lilka
Lilka
*.254.175.114

Wysłany: 2022-03-11 12:23:37

Ktory to juz z kolei dystrybutor negri bossi? jak dobrze licze to chyba czwarty.

Konrad
Konrad
*.79.211.42

Wysłany: 2022-03-12 16:36:51

Jeśli liczyć przed 2000 to będzie piąty. Z drugiej strony racja interwały mają coraz krótsze.

Kacper
Kacper
*.65.234.119

Wysłany: 2022-03-15 16:06:32

Ciekawe ile z Kanitechem wytrzymają?

Marek
Marek
*.65.234.119

Wysłany: 2022-03-18 14:48:42

Kanitech? Gdzie oni chcą na swojej stoisko Plastpolowe wstawić wtryskarki ? Swoją drogą to mają od takich maszyn serwis bo do tej pory to chyba same peryferia mieli. NTQ szkoda - trzymam za Was kciuki i wszystkiego dobrego.