Kleje Permabond z certyfikatem WRAS

Kleje Permabond z certyfikatem…

Certyfikat WRAS (Water Regulations Advisory Scheme) to zasady wprowadzone w roku 1999, regulujące wymogi prawne dotyczące projektowania, wytwarzania oraz eksploatacji i konserwacji instalacji oraz urządzeń służących do transportu wody pitnej z publicznej sieci wodociągowej w Wielkiej Brytanii. To regulacje służące dbaniu o zdrowie i życie publiczne oraz przeciwdziałające marnotrawieniu i niewłaściwemu wykorzystaniu lub zużyciu wody pitnej. Certyfikat WRAS wydawany jest po przeprowadzeniu szeregu testów przez niezależne laboratoria. Jego utrzymanie wymaga ponownego testowania co 5 lat, co pozwala na utrzymanie stałej, wysokiej jakości materiałów i instalacji.

Warto również podkreślić, że na podstawie certyfikatu WRAS możliwe jest szybkie uzyskanie atestu PZH, gdyż jest on zgodny z art. 10 Dyrektywy UE 98/83/EC dotyczącej standardów wody pitnej, uznawanym również w Polsce.

HM146 to klej anaerobowy o dużej wytrzymałości, dedykowany do trwałego zabezpieczania i uszczelniania gwintowanych połączeń rur wodnych i gazowych. Klej dodatkowo posiada atest KTW-DVGW do wody pitnej oraz aprobatę WRAS do wody pitnej (woda zimna).

ET5365 to dwuskładnikowy (mieszany w proporcji 2:1) klej epoksydowy o dużej wytrzymałości na ścinanie, który utwardza się tworząc błyszczące, bezpyłowe i bezzapachowe wykończenie.


Czytaj więcej:
Kleje 23
Rury 105

Dystrybutor materiałów do produkcji kompozytów
 

Dystrybutor materiałów do produkcji kompozytów, tworzyw narzędziowych, klejów i wielu innych

Polska