Kongres Envicon Environment już wkrótce

Ważnym punktem wydarzenia organizowanego przez Abrys będzie zapewne Gala Kongresu Envicon Environment. Jej 22 edycja odbędzie się wieczorem po pierwszym dniu kongresu 28 listopada br. w Hotelu Victoria Sofitel w Warszawie. Kulminacyjnym momentem programu będzie nagrodzenie laureatów kilku środowiskowych konkursów, jubileusz 30-lecia firmy Abrys oraz występ zespołu Dżem.

W pięknych wnętrzach hotelu Victoria zostaną wręczone statuetki i inne nagrody w konkursach organizowanych przez Abrys i media branżowe. Niewątpliwie największym konkursem dotyczącym selektywnej zbiórki odpadów jest Puchar Recyklingu, nad którym patronat ma w tym roku Minister Środowiska. Podczas Gali laureaci otrzymają najważniejsze wyróżnienia: Puchar Ministra Środowiska, Puchar NFOŚiGW, Puchar Związku Miast Polskich, Puchar Związku Gmin Wiejskich RP oraz Puchar Polskiej Izby Ekologii. Pozostałe wyróżnienia będą wręczone następnego dnia podczas odrębnej uroczystości Finału Konkursu Puchar Recyklingu w Teatrze Capitol w Warszawie. Uczestnicy Gali Kongresu poznają także laureatów konkursów: Ekoodpowiedzialni w biznesie, Promotor Czystej Energii, Dyrektor Roku Zakładu Oczyszczania Miasta.

Kulminacją uroczystości będzie wręczenie Nagrody Pracy Organicznej w Ochronie Środowiska im. Wojciecha Dutki, nawiązującej bezpośrednio do historycznego etosu pracy organicznej założyciela i długoletniego prezesa firmy Abrys. Nagrodzenie laureatów poszczególnych konkursów zostanie poprzedzone specjalnym gwiezdnym show.

Na zakończenie oficjalnej części zagra znany i lubiany zespół Dżem, jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki rockowo-bluesowej. Goście z pewnością usłyszą największe hity zespołu takie jak "Wehikuł czasu", "Whisky", "Czerwony jak cegła" i "Sen o Victorii". Na zakończenie wieczoru na wszystkich uczestników Gali będzie czekał wyśmienity bankiet, który będzie trwał do późnych godzin nocnych. Zanim jednak to nastąpi zarząd firmy Abrys z okazji 30-lecia uhonoruje współpracujące z firmą od lat instytucje i organizacje.

- Tegoroczna Gala będzie dla nas wyjątkowa właśnie ze względu na fakt przypadającego na ten rok pięknego jubileuszu firmy Abrys. Jest to dla nas wspaniała okazja, aby podziękować naszym partnerom za owocną współpracę i wsparcie w realizacji misji naszej firmy jaką jest dostarczanie wiedzy na temat ochrony środowiska - powiedziała Magdalena Dutka, prezes Abrys.

Czytaj więcej:
Konkursy 163

brak
 

Organizujemy konferencje szkoleniowe, dotyczące szeroko pojętej ochrony środowiska, gospodarki komunalnej i dziedzin pokrewnych

Polska

Reportaże

Forum