Konkurs dla projektantów opakowań rozstrzygnięty

Konkurs dla projektantów opakowań…
W ramach VII Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations 2015 zorganizowany został konkurs skierowany do młodych projektantów opakowań. Studenci, którzy postanowili zadbać o swoją karierę i zaistnieć w branży, mogli zgłaszać swoje prace, które następnie były oceniane przez internautów.

Największą liczbę głosów uzyskał projekt "Zdrowie to pestka" autorstwa Magdaleny Witkowicz z Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi. Zdobywcą drugiej nagrody została Anita Szymankiewicz z Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi za projekt "crystal beer". Trzecią nagrodą uhonorowano projekt "Opakowania na miskę", autorstwa Pauliny Ratajczak z Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi.

Wszystkie opakowania zgłoszone do Strefy Studenta będzie można zobaczyć podczas targów Packaging Innovations, które odbędą się w dn. 9-10 kwietnia w hali Expo XXI w Warszawie.

Organizatorzy zdecydowali się nagrodzić wszystkich biorących udział w konkursie możliwością uczestnictwa i prezentacji swoich projektów na targach. Dodatkowo podczas samych targów obradować będzie niezależne jury złożone z profesjonalistów, od lat związanych z branżą, którzy przyznają trzy pierwsze miejsca w kategorii "Oceny profesjonalistów".

Packaging Innovations 2015


- Możliwość udziału w Strefie Studenta to szansa dla początkujących projektantów - mówi Ewa Woch, wiceprezes firmy Targi w Krakowie Sp. z o.o., organizatora Targów Packaging Innovations. - To właśnie na targach mogą oni zaprezentować szerokiemu gronu specjalistów z branży swoje pomysły. Często spotkania owocują propozycjami pracy lub staży. Wierzymy w potencjał młodych osób, ich kreatywność i świeżą energię, dlatego również w tym roku zachęcamy do odwiedzenia strefy.

Packaging Innovations 2015


Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations są jednym z najważniejszych wydarzeń tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej. Udział w nich biorą przedstawiciele nie tylko polskich, ale i światowych marek. Uczestnictwo w targach młodych projektantów daje im szansę nawiązania nowych kontaktów biznesowych i poznania profesjonalistów, a uznanym już firmom - ułatwia dostęp do młodej kadry z nowym, świeżym spojrzeniem na branżę oraz ich innowacyjnymi pomysłami.

Packaging Innovations 2015


Czytaj więcej: Konkursy 144 Opakowania 1364