Lekka płyta odporna na chemikalia

Lekka płyta odporna na chemikalia…
Foamlite P to płyta z tworzywa sztucznego ze spienionym rdzeniem wewnętrznym. W procesie projektowania firma Roechling skupiła się przede wszystkim na obniżeniu masy własnej tworzywa, dzięki czemu zwiększyła się łatwość obróbki i elastyczność dopasowania konstrukcyjnego.

Foamlite P dysponuje integralnym mechanizmem zawiasowym, który można wykorzystać poprzez wykonanie rowka klinowego o wierzchołku 90 stopni w powierzchni płyty metodą frezowania. Poprzez ten efekt zawiasowy materiału możliwe jest obniżenie kosztów części wyposażeniowych i ich montażu.

Foamlite wykazuje wysoką odporność na działanie chemikaliów, dzięki czemu może być wykorzystywana w przemyśle do budowy instalacji i zbiorników chemicznych, np. w charakterze osłon instalacji galwanizacyjnej.

Płytę tę można poddawać obróbce mechanicznej konwencjonalnymi narzędziami stosowanymi przy obróbce drewna, można też łączyć z innymi rodzajami materiału Polystone P w technice spawania ekstruzyjnego lub gazowego. Płyta produkowana jest kolorze szarym RAL 7032 i pod względem wybarwienia jest dostosowana do szarego homopolimeru Polystone.


brak
 

Proponujemy Państwu szeroki asortyment produktów takich jak: wytłaczane i prasowane płyty, wytłaczane pręty, profile, kształtowniki i pręty spawalnicze z PE, PP, PVC, PVDF, PA, POM, PET, PEEK, ABS, HIPS i inne

Czechy


Reportaże

Forum

Jackoos_899

Czyszczenie układu uplastyczniającego wtryskarki 2021-09-16

Iebm

Kilka pytań dotyczących procesu wtryskowego i wtryskarek. 2021-09-01

Yellow

Problem z rozbryzgami 2021-07-15

Bentor

Własna firma produkcyjna 2021-06-04

Kacperczyk250

Opłacalność przewijania folii stretch 2021-05-09