Masterchem z Nagrodą Gospodarczą

Masterchem z Nagrodą Gospodarczą… Podczas uroczystej gali w Filharmonii Zielonogórskiej uświetniającej Kongres Gospodarczy Lubuskie 2018 firma Masterchem, czołowy polski producent opakowań z tworzyw sztucznych, otrzymała Nagrodę Gospodarczą, która przyznawana jest podmiotom gospodarczym będącym silną regionalną marką. Nagrodę wręczyła marszałek województwa lubuskiego, Elżbieta Anna Polak, a uroczystą galę uświetnił koncert Pawła Domagały.

- Nagroda Gospodarcza to dla nas kolejne bardzo ważne wyróżnienie. Szczególnie jest ono cenne, gdyż dotyczy naszego regionu, województwa, w którym stawialiśmy swoje pierwsze kroki i gdzie cały czas się rozwijamy. Cieszymy się, że możemy promować województwo lubuskie, jako region silny produkcyjnie i technologicznie - mówi Piotr Wasilewski, współwłaściciel firmy Masterchem.

Masterchem - Nagroda Gospodarcza


Firma Masterchem, znając standardy jakości oraz trendy, jakie zachodzą we współczesnej gospodarce, systematycznie wprowadza do swojej oferty nowe rodzaje opakowań i usług. Poniżej prezentujemy nowości wprowadzone na rynek w ostatnim czasie przez Masterchem.

Opakowania do towarów luksusowych

Slim Line to seria przygotowana z myślą o klientach i producentach, którzy szukają ekskluzywnych rozwiązań dla swoich produktów. Zaletą opakowań z serii Slim Line jest starannie wyprofilowany kształt oraz wygodny dozownik, zapewniający estetyczny wygląd i komfort użytkowania. Opakowania z rodziny Slim Line dostępne są w pojemnościach 150 ml, 200 ml oraz 250 ml. Sprawdzą się szczególnie dobrze jako opakowania produktów kosmetycznych.

opakowania slim line


Zamknięcia flip-top

Zamknięcia flip-top stanowią solidne zabezpieczenie dla plastikowych butelek. Gwinty 16 i 20 mm sprawdzą się idealnie w niewielkich zestawach podróżniczych. Natomiast gwinty 24 i 28 mm to rozwiązanie stworzone z myślą o standardowych opakowaniach dla żeli kąpielowych i szamponów. Są wygodne w użyciu i dostępne w najróżniejszych wariantach kolorystycznych.

Zamknięcia flip-top


Hot-stamping

Zdobienie opakowań techniką hot-stampingu coraz śmielej wykorzystuje się na rynku opakowań. Metoda pozwala ubogacić produkty o różnej specyfice, szczególnie te związane z branżą kosmetyczną. Hot-stamping jest bardzo popularną i szybko rozwijającą się techniką uszlachetniania druku, którą można stosować na opakowaniach o różnej charakterystyce materiału. Metoda ta daje wysoką jakość wizualną oraz ochronną.

Hot-stamping


Zgodnie z obecnym trendami na rynku opakowań kosmetyków, powinny one charakteryzować się atrakcyjnym wyglądem, wysokim komfortem użytkowania, trwałością oraz ergonomią. Wizualność jest bardzo ważna, dlatego Masterchem wprowadził również możliwość zdobienia.

Złote, srebrne, kolorowe logo lub inne zdobienie czy grafika może wyróżnić każde opakowanie. Ozdobienie w ten sposób konkretnej płaszczyzny podkreśli niebanalność produktu, uszlachetni i sprawi, że stanie się on bardziej ekskluzywny.

Źródło: Masterchem
Opakowania PET: kosmetyczne, farmaceutyczne
 

Opakowania PET: kosmetyczne, farmaceutyczne, chemiczne, słoiki, na żywność, alkoholowe, nakrętki do opakowań, preformy PET

Polska, 66-015 Zielona Góra, Przylep – Solidarności 86d