Moretto Turcja świętuje 10 lat istnienia

Moretto Turcja świętuje 10…

Założony w 2012 roku turecki oddział Moretto obchodzi 10-lecie istnienia. Moretto MTR, zainspirowany wartościami i filozofią centrali, stał się ważnym punktem odniesienia dla rynku tureckiego w zakresie dostaw automatyki dla przemysłu przetwórstwa tworzyw sztucznych. Umiejscowiony w Stambule, największej tureckiej metropolii położonej w strategicznym miejscu pomiędzy Europą i Azją, będącej zarazem  jednym z głównych okręgów produkcyjnych kraju - Moretto Turkey wyróżnia się wykwalifikowanym doradztwem, staranną analizą zapytań klientów oraz ofertą dedykowanych i skutecznych rozwiązań. Fizyczna obecność na lokalnym rynku pozwala również na zapewnienie terminowej obsługi posprzedażowej.

Otwarte we wrześniu 2012 turecki oddział już w listopadzie tego samego roku zrealizował pierwsze zamówienie. Oficjalne wejście na rynek nastąpiło wraz z pierwszym udziałem Moretto MTR w branżowych targach Plasteurasia w grudniu 2012 roku. Był to początek stałego rozwoju firmy oferującej na tureckim rynku szereg zaawansowanych technologicznie produktów.

moretto-mtr-branch

- Jesteśmy dumni z bycia częścią Grupy, która potrafiła rozwijać się, przewidując i często wyprzedzając potrzeby tego bardzo konkurencyjnego i wymagającego rynku. Oferta innowacyjnych, zintegrowanych i zorientowanych na klienta rozwiązań pozwoliła osiągnąć nam znaczącą pozycję w sektorze - powiedział Tolga Bostanci, Sales Area Manager Moretto Turkey.

Od momentu otwarcia, oddział stopniowo rozwijał się zarówno pod względem obrotów, jak i portfela klientów. Firma planuje rozwijać w Turcji wiele nowych projektów. Należy do nich stworzenie salonu wystawowego, będące miejscem nie tylko ekspozycji produktów Moretto ale również szkoleń handlowych i technicznych.

- Oddziały stanowią ogniwo łączące centralę z rynkami lokalnymi, decydujące o "eksportowaniu" w świat nie tylko produktów, ale także zasad i kultury naszej firmy, nie tracąc z oczu naszej misji: zadowolenia klienta. Rozwój Moretto Turkey w ciągu tych dziesięciu lat pokazuje skuteczność podejmowanych przez nas decyzji. To dopiero początek podróży, w której czekają nas nowe wyzwania, plany i cele do osiągnięcia - powiedział komentuje Renato Moretto, prezes Grupy. - Gorące podziękowania dla Tolgi Bostanci i Muslu Satar oraz dla całego zespołu oddziału za doskonałą pracę, jaką wykonali w ciągu tych 10 lat.


moretto-mtr-opening-ceremony
Ceremonia otwarcia Moretto Turcja. 2012 rok. W środku Renato Moretto.


Reportaże

Forum