Najładniejsze stoiska na Taropaku

Najładniejsze stoiska na Taropaku…
Tradycją targów Taropak jest przyznawanie nagród za najciekawszą targowa prezentację firm. Nie inaczej było i tym razem. W tym roku w konkursie Acanthus Aureus wyróżnione zostały stoiska jedenastu firm.

Kapituła konkursowa najwyżej oceniła targową prezentację takich firm jak: IMS Glass-Decor, Total-Pack, Polipack, Veriplast Poland, Coleman International, Masterpress, Przedsiębiorstwo Multi, Promag, Artplast Centrum Dystrybucji Opakowań, AST Polska oraz Promag-Systemy. Wszystkie one otrzymały prestiżowe statuetki Acanthus Aureus. Uhonorowani wystawcy wyróżnili się najlepszym odzwierciedleniem strategii marketingowej firmy w ekspozycji targowej. Co ważne uczestnictwo w konkursie odbywało się na podstawie zgłoszeń dokonywanych przez wystawców, a samo zgłoszenie do udziału w konkursie było bezpłatne.

Poniżej przedstawiamy stoiska wyróżnionych wystawców.Czytaj więcej: Targi 1046 Nagrody 227


Anonymous
Anonymous
*.111.170.178

Wysłany: 2010-09-22 09:32:54

Tylko jak taka nagroda i wystrój przekłada się na sprzedaż. Jestem ciekaw innych komentarzy, ale mi, przeglądając te zdjęcia, zostają w pamięci produkty tylko jednej firmy (AST). Patrząc na resztę zostaje mi w głowie kolorystyka i design ładnych ścianek, ale nie jestem w stanie powiedzieć jakie mieli produkty. Czy na pewno o to chodzi w targach?

Anonymous
Anonymous
*.111.170.178

Wysłany: 2010-09-22 12:21:49

jak ktoś nie ma co pokazać to musi się ratować ładnym stoiskiem żeby ktoś zwrócił na niego uwagę.. Ale akurat po większości z tych firm na zdjęciu widać co kto robi