Najnowsze rozwiązania Eaton na targach Energetab 2019

Najnowsze rozwiązania Eaton…

Jak co roku Eaton zaprezentuje swoją szeroką ofertę wraz z innowacjami produktowymi na Międzynarodowych Energetycznych Targach Energetab. Tegoroczne stoisko Eaton zlokalizowane w plenerze L7 2 będzie wyróżniać się prezentacją kilku wysokogabarytowych nowości produktowych. 

Swoją premierę na targach będą miały między innymi xChargeIn – system ładowania pojazdów elektrycznych o mocy do 22kW, ładowarki AC w wykonaniu 1 i 3-fazowym, zarządzanie systemem ładowania, obsługa płatności poprzez protokół OCPP oraz xPole Home - nowa seria aparatury modułowej Eaton. Nowe produkty cechuje wyższa wytrzymałość mechaniczna i elektryczna, oraz podwyższona ergonomia wykonania.

Pierwszy raz na targach zostaną zaprezentowane rozwiązania, które weszły w skład oferty Eaton dzięki akwizycji firmy Ulusoy Elektrik. Rozwiązaniami tymi są:

  • Transformator olejowy - transformator dystrybucyjny dla napięć pierwotnych do 36kV oraz mocy znamionowej od 25 kVA do 10 MVA, do stosowania wewnętrznego jak i zewnętrznego.
  • HMH24 - rozdzielnica SN o budowie modułowej z szynami zbiorczymi w izolacji powietrznej oraz aparaturą łączeniową w izolacji SF6.

W zakresie rozwiązań dla automatyki, odwiedzający będą mieć też okazję poznać serię easyE4 - najnowszej generacji przekaźniki programowalne Eaton, która sprawia, że kontrola temperatury w przemyśle spożywczym, proste zadania sterowania w sektorze budowy maszyn, albo też sterowanie oświetleniem w budynkach są łatwiejsze, wygodniejsze i szybsze. 

Dodatkowo, pojawi się także Digital NZM - nowa generacja zabezpieczeń PXR w wyłącznikach kompaktowych NZM zapewniająca najwyższy standard bezpieczeństwa i ochrony instalacji w połączeniu z zaawansowanymi funkcjami komunikacji i testowania.

Ponadto na stoisku Eaton zostaną zaprezentowane innowacyjna oprawy Matrix CGLine+ - autonomiczne oprawy kierunkowe umożliwiające dostosowanie kierunków ewakuacji w czasie rzeczywistym w zależności od charakteru i lokalizacji zagrożenia, oraz rozdzielnice KLV – rozdzielnice modułowe w wykonaniu klasycznym oraz multimedialnym.

W ofercie tagowej Eaton dla sektora IT nie zabraknie również 9sx - zasilacza UPS z topologią podwójnej konwersji pozwalającą na ciągłe monitorowanie warunków zasilania.

eaton-transformator-olejowy
Transformator olejowy - transformator dystrybucyjny dla napięć pierwotnych do 36kV oraz mocy znamionowej od 25 kVA do 10 MVA