Nexeo Solutions i DSM rozwijają współpracę

Nexeo Solutions i DSM rozwijają… Spółka Nexeo Solutions i koncern Royal DSM zawarły porozumienie o kontynuacji trwającej 17 lat współpracy biznesowej i dalszym jej rozwoju. Firmy planują obecnie ekspansję na rynek szwajcarski i węgierski, na które trafi szeroka oferta produktów DSM, m.in. PA6, PA46, PA4T, PA66, PBT, PET and TPC-ET. Rozszerzenie dystrybucji na te dwa kraje ma nastąpić w styczniu br.

W dalszej kolejności firmy planują skierować ofertę tworzyw DSM na rynek rumuński i bułgarski. Ekspansja na te dwa rynki ma nastąpić także w bieżącym roku.

- Wzmocnienie naszego partnerstwa ułatwi obu stronom realizację strategii wzrostu - powiedział Hector Mas z firmy Nexeo Soutions. - Możliwość sprzedaży w Szwajcarii i na Węgrzech wzmocni nasze usługi w lokalizacjach, gdzie już posiadamy dobrą sieć dystrybucji.

W związku z podjętą ekspansją firma Nexeo Solutions prowadzi obecnie w Europie rekrutację na stanowisko Application Development Engineer, co wynika z większej koncentracji na produktach specjalistycznych. Dzięki wzmocnieniu tej części zespołu Nexeo klienci zyskają lepszy dostęp do zaawansowanych technologicznie produktów.

Royal DSM i Nexeo Solutions (do 2011 roku część firmy Ashland) współpracują od 1998 roku.

Czytaj więcej:
Dystrybutor szerokiego asortymentu wysokogatunkowych
 

Dystrybutor szerokiego asortymentu wysokogatunkowych granulatów tworzyw sztucznych oraz elastomerów termoplastycznych

Polska, 02-182 Warszawa, Ruchliwa 15
brak
 

Termoplastyczne tworzywa konstrukcyjne: poliamidy Stanyl® i Stanyl ForTii® , poliamidy Akulon® i Novamid®, poliamid EcoPaxx, poliestry Arnitel®, Arnite®, PPS Xytron

Polska

Reportaże

Forum