NiceLabel zapowiada nowy pakiet ABAP do optymalizacji etykietowania

NiceLabel zapowiada nowy pakiet…

Firma NiceLabel, producent oprogramowania do projektowania etykiet i systemów zarządzania etykietami, zapowiedziała wprowadzenie na rynek pakietu ABAP w wersji 2. Nowa wersja obsługuje zarówno rozwiązania SAP ECC, jak i SAP S/4HANA, dzięki czemu umożliwia organizacjom pełną digitalizację procedur zapewniania jakości etykiet oraz obniżenie liczby błędów w etykietach i zmniejszenie opóźnień dostaw. 

System zarządzania etykietami NiceLabel skonfigurowano tak, aby wprowadzanie zmian w etykietach w firmie odbywało się szybciej, przy równoczesnym zmniejszeniu obciążeń dla działu IT. Wiąże się to dla firm z wieloma korzyściami, takimi jak szybsze wprowadzanie zmian w etykietach, procedury zatwierdzania i podgląd w rozwiązaniu SAP oraz szybsze drukowanie etykiet. 

Do systemu zarządzania etykietami NiceLabel dołączony jest pakiet ABAP, który umożliwia szybkie wdrożenie i konfigurację systemu oraz wyjątkowo bezproblemową integrację. W środowisku SAP przekłada się to na obniżenie kosztów programowania i krótszy czas osiągnięcia pierwszych korzyści, ponieważ firmy nie muszą konfigurować całości własnego kodu, aby umożliwić osobom obsługującym drukowanie oraz zatwierdzającym etykiety wyświetlanie i zatwierdzanie etykiet bezpośrednio w środowisku SAP. Koszty wdrożenia i konfiguracji systemu są znacznie niższe, a działania te zajmują ułamek potrzebnego dotąd czasu.

- Wiele organizacji pracuje nad zmodernizowaniem używanych systemów ERP z generacji SAP ECC do generacji SAP S/4HANA w związku z przechodzeniem do rozwiązań chmurowych. Oferujemy najściślejszą integrację oraz dogłębną znajomość obu wersji. Skorzystanie z naszego pakietu ABAP oznacza, że firmy nie muszą pisać własnego kodu, aby mieć dostęp do poglądu etykiet z poziomu rozwiązania SAP. Pomaga to w wyeliminowaniu wielu niedogodności związanych ze stosowaniem opracowanych przez dział IT firmy rozwiązań opartych na technologiach SAPscript, SmartForms lub Adobe Forms - mówi Ken Moir, wiceprezes ds. marketingu w firmie NiceLabel. 

- Nierzadko zdarza się, że w niektórych firmach wprowadzanie zmian w etykietach może zajmować nawet trzy tygodnie. Nasz najnowszy pakiet ABAP umożliwia integrację zarówno z platformami SAP ECC, jak i SAP S/4HANA. Można go przetransportować do systemu SAP w kilka sekund, aby wprowadzić usprawnienia w procedurach drukowania w środowisku SAP w ciągu kilku godzin, dzięki czemu firmy zyskują szybszy i bardziej elastyczny proces produkcji etykiet - dodaje.

Produkcja etykiet w świecie SAP to zwykle złożony proces zarządzany przez dział IT, jednak nowoczesne praktyki biznesowe wymagają zastosowania elastycznego rozwiązania, które pozwala obsłużyć wnioski klientów o zmiany w etykietach w ciągu kilku godzin, a nie tygodni.  Wdrożenie opracowanego przez firmę NiceLabel pakietu ABAP w wersji 2 jest łatwe i szybkie oraz pozwala uzyskać w pełni zautomatyzowane, działające rozwiązanie oparte na najlepszych praktykach, które zwiększa wydajność i obniża koszty.


Czytaj więcej:
Etykiety 132