Nowa laboratoryjna linia do koekstruzji folii

Nowa laboratoryjna linia do… Firma Labtech Engineering z Tajlandii zainstalowała w swoim laboratorium badawczym nową, dużą linię ko-ex do rozdmuchu. Dziewięciowarstwowa linia laboratoryjna pozwoli klientom firmy na przetestowanie surowców w różnych kombinacjach warstwowych.

Linia zaopatrzona jest w wieżę typu LF-700 z szerokimi na 700 mm wałkami odciągowymi dla max. szerokości rękawa na płasko 650 mm. Wieża może być regulowana w zakresie od 5 do 6 metrów wysokości. Instalacja posiada odciąg oscylacyjny 360 st. Średnica dziewięciowarstwowej głowicy naleśnikowej może wynosić do 120 mm. Linia zawiera pierścień chłodzący powietrzem wysokiej mocy typu Duplex. Klatka balonu zaopatrzona jest w 6 rzędów rolek teflonowych, a urządzenie Corona pozwala na jedno- bądź lub dwustronne traktowanie folii. U dołu wieży znajduje się lampa inspekcji, urządzenie zawiera również rozcinak krawędzi folii.

Labtech


W skład linii wchodzą dwie stacje zwijania folii z automatycznym powierzchniowym napinaniem folii. Wszystkie wytłaczarki zaopatrzone są w dozowniki grawimetryczne, a cała linia sterowana jest komputerowo. Wytłaczarki posiadają regulowaną wysokość i są wyposażone w kółka blokowalne dla ułatwienia przemieszczenia ich do wytłaczania innych warstw.

Labtech


Czytaj więcej:
Maszyny 603
Folia 385

Linie i urządzenia laboratoryjne (wytłaczarki 1 i 2-ślimakowe nawet do 300 kg/godz., linie rozdmuchu i wylewania folii/arkuszy, test filtracji, mieszalniki, prasy, 2-walcarki z automatycznym rolowaniem, wytłaczarki do farb proszkowych)

Polska, 02-797 Warszawa, Al. Komisji Edukacji Narodowej 21/50