Nowa seria opakowań Diamond

Nowa seria opakowań Diamond
Standardowy asortyment opakowań RPC Bramlage-Wiko do środków higieny osobistej i kosmetyków poszerzył się wraz z wejściem na rynek nowej serii Diamond.

Standardowy asortyment opakowań RPC Bramlage-Wiko do środków higieny osobistej i kosmetyków poszerzył się wraz z wejściem na rynek nowej serii Diamond.Opakowania Diamond, opracowane przez nowy Dział Projektów Kreatywnych spółki, mają oferować konsumentom wysoką jakość, funkcjonalność i wyszukaną estetykę bez kosztów związanych z opakowaniami projektowanymi na specjalne zamówienie.

Seria obejmuje dwa rodzaje dozowników do kremów i uniwersalny słoiczek do kremu. Dzięki stylowym, kształtom wszystkich pojemników seria Diamond nadaje się idealnie do stworzenia wyróżniającego się wizerunku całej rodziny produktów.

Oryginalna wymienna konstrukcja słoiczka do kremu składa się ze standardowego wieczka pasującego do trzech różnych rodzajów podstawy. Klienci mają do wyboru wersję cienkościenną, grubościenną lub dwuwarstwową (złożoną ze słoiczka wewnętrznego i zewnętrznego) odpowiednio do potrzeb, w pojemnościach od 5 ml do 350 ml.

Dozowniki zawierają nowatorski, opatentowany system pompujący, opracowany z myślą o wygodzie użytkowania, a także łatwości napełniania.

Wszystkie pojemniki Diamond mogą być zdobione z wykorzystaniem szerokiej gamy opcji zdobniczych oferowanych przez zakłady RPC Bramlage-Wiko, takich jak sitodruk, wytłaczanie, etykietowanie i foliowanie.

„Seria Diamond odzwierciedla zapotrzebowanie na interesujące estetycznie opakowania, które przy tym zapewniają najwyższy standard funkcjonalności” – stwierdził Alfons Böckmann z RPC Bramlage-Wiko. „Wprowadzenie na rynek tej serii demonstruje ponadto możliwości naszego Działu Projektów Kreatywnych w zakresie tworzenia nowoczesnych opakowań”.

RPC Bramlage GmbH
Brageler Straße 70,
D-49393 Lohne, Germany
Tel: +49 (0)4442 881-200
Fax: +49 (0)4442 881-252
Email: management@rpc-bramlage.de

Czytaj więcej: Opakowania 1106