Nowa wersja zawiasów CFT

Nowa wersja zawiasów CFT
Firma Elesa+Ganter wprowadziła do swojej oferty zmodyfikowaną wersję popularnego zawiasu CFT. Nowy produkt wyróżnia konstrukcja o zwiększonej wytrzymałości i odporności na odkształcenia.

- Elesa+Ganter nie tylko tworzy nowe, ale też udoskonala już istniejące produkty - powiedział Filip Granowski, dyrektor ds. sprzedaży spółki. - Elementom wprowadzonym wcześniej na rynek przygląda się ponownie, sprawdzając, czy można polepszyć ich właściwości i podnieść funkcjonalność. Ciekawym przykładem takiego procesu jest niedawna modyfikacja zawiasów serii CFT, charakteryzujących się smukłą, ergonomiczną budową oraz pokrywkami maskującymi śruby montażowe.

W nowym zawiasie CFT całkowicie zmieniona została konstrukcja wewnętrzna. Modyfikacja nie wpłynęła jednak na wypracowany wcześniej wygląd zewnętrzny. Nowa konstrukcja, z gęstszym i bardziej równomiernie rozłożonym użebrowaniem, zwiększa w niektórych zakresach wytrzymałość zawiasu, podnosząc wartości obciążeń niszczących. Głównym efektem wprowadzonych zmian jest zwiększona sztywność, która minimalizuje odkształcenia sprężyste podczas pracy zawiasu.

Modernizacja zawiasu CFT nie powoduje zmian jego wyglądu zewnętrznego czy sposobu mocowania, polepsza natomiast własności samego produktu. Ulepszone zawiasy wprowadzone są już do produkcji i sukcesywnie zastępują dotychczasowe modele. Kod i oznaczenie produktu pozostaje bez zmian.

Elesa+Ganterbrak
 

Standardowe elementy maszyn: uchwyty, trzpienie, wibroizolatory, zawiasy, pokrętła, magnesy, dociski, napinacze, zestawy kołowe

Polska


Reportaże

Forum

Ramones

Własna firma produkcyjna 2021-06-06

Kacperczyk250

Opłacalność przewijania folii stretch 2021-05-09

Tipen1

Czyszczenie układu uplastyczniającego wtryskarki 2021-04-06

Yellow

Zatykanie systemów gorących kanałów. 2021-03-23

Cosmoplast

Wtrysk PA6 GF 30 2021-03-20