Nowe cele – więcej możliwości na targach Kompozyt Expo 2018

Nowe cele – więcej możliwości…
Widowiskowe wystrzelenie w kosmos jednej z największych w historii rakiet – Falcon Heavy – już za nami! Podobnie jak skok z pogranicza kosmosu śmiałka, którego wyniosła ultralekka kapsuła, opływanie świata dookoła, dzięki ekonomicznym łodziom, pokonywanie niewyobrażalnych odległości samolotami, turystyczne łodzie podwodne, spadochrony, kamizelki kuloodporne, odnawialne źródła energii. Przed nami jeszcze wiele wydarzeń, które znacząco wpłyną na nasze dotychczasowe życie. Komu i czemu zawdzięczamy to wszystko? Odpowiedź jest prosta – innowacyjnym konstruktorom, którzy m.in. dzięki materiałom kompozytowym kreują naszą przyszłość.

O tej przyszłości, kompozytach i najnowszych technologiach będą rozmawiać jesienią w EXPO Kraków, podczas 9. Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® (16-17 października 2018 r.) inżynierowie, technolodzy oraz konstruktorzy ze wszystkich branż.

Szeroka perspektywa

Targi KOMPOZYT-EXPO® to jedyne takie wydarzenie w naszym kraju. Dla branży materiałów kompozytowych od kilku lat to obowiązkowy punkt w biznesowym kalendarzu. To wiodąca platforma spotkań, wymiany informacji i dyskusji dla przemysłu kompozytowego w Europie Środkowo-Wschodniej; propagują nowoczesne standardy technologiczne, służą promocji produktów i innowacyjnych rozwiązań; to blisko 300 000 zł netto przeznaczonych na kampanię promocyjną Wystawców.

kompozyt expo


Czołowe firmy z kraju i zagranicy po raz dziewiąty przyjadą do Krakowa, by podczas KOMPOZYT-EXPO® zaprezentować najnowsze osiągnięcia – technologie, produkty, usługi. Kontakty biznesowe, wymiana doświadczeń, wykłady ekspertów, prezentacje oraz niezwykłe wydarzenia towarzyszące – to główne atuty tej imprezy. Dlatego maraton zgłoszeń trwa! Udział w tegorocznej edycji już potwierdzili m.in.: 3M Poland, BERLAC AG, BODO MӦLLER CHEMIE, BYK ADDITIVES, CHEM4POL, CUTTING TRADING INTERNATIONAL S.R.L., C-L Sp. z o.o., DIAB Sp. z o.o., Evonik Industries AG, FANUM, GRM SYSTEMS Sp. z o.o., HACOTECH GmbH, KSM, MILAR Sp. z o.o., MAGNUM VENUS POLSKA, KRAHN CHEMIE POLSKA Sp. z o.o., KROSGLASS S.A., LERG S.A., PANINI AUTOCLAVES, POLYPROCESS SAS, TR SOLUTION Sp. z o.o., ZOLTEK i wielu innych. Już dziś zachęcamy do wzięcia udziału, ponieważ do końca kwietnia obowiązują niższe, promocyjne ceny!

Ekspansja na nowy obszar

Nieustanny monitoring światowych trendów i potrzeb uczestników targów, a także współpraca z uznanymi na całym świecie naukowcami z polskich uczelni technicznych, pozwala Organizatorom rozwijać formułę wystawy. W efekcie tych działań w tym roku rozszerzony został profil Wystawców o Strefę LAB-CONTROL, w której zaprezentują się m.in. producenci i dystrybutorzy akcesoriów laboratoryjnych, aparatury do badań własności kompozytów czy sprzętu kontrolno-pomiarowego.

Więcej informacji na stronie www.kompozyty.krakow.pl

Czytaj więcej: Kompozyty 198Reportaże

Forum

Mariuszklodz

Własna firma produkcyjna 2021-01-14

Erni43l

Poszukiwany/poszukiwana: osoba z wiedzą o recyklingu PET 2021-01-13

Piotrekente

Czas cyklu 2021-01-01

Echo_Plast

Jaki rodzaj folii do szycia elementów odzieży i akcesoriów 2020-10-02

Arys37

Zabrudzone kurtyny PCV 2020-09-22