Nowe centrum technologii ekstruzji

Nowe centrum technologii ekstruzji
Należąca do grupy Sung An Machinery Group firma SAM North America LLC zorganizowała drzwi otwarte w swoim świeżo otwartym Centrum Technologii Ekstruzji w pobliżu miejscowości Syracuse w stanie Nowy York w USA. Uczestnicy wydarzenia mogli zapoznać się z możliwościami centrum w zakresie wytłaczania ekstruzyjnego na folii, papierze i kartonie, jak również na płaskiej folii wylewanej i wytłaczanej.

Nowa linia testowa do ekstruzji będzie wykorzystywana do opracowywania i testowania nowych produktów oraz do przeprowadzania produkcji testowej i szkoleń. Twórcom centrum zależy szczególnie na tym, aby w pracach uwzględniać zmiany dokonujące się w zakresie granulatów i chemikaliów.

Zainstalowana maszyna może pracować z prędkością do 600 m/min na wstędze o szerokości do 900 mm. Unikalne cechy linii obejmują chemiczny priming, technologię koekstruzji pozwalającą na łączenia do 11 warstw, aktywację koronową oraz automatyczną kontrolę profilu.

Przedstawicielem grupy SAM w Polsce jest firma Technograph, oferująca również systemy aktywacji koronowej firmy Vetaphone oraz systemy czyszczenia wstęgi i arkuszy firmy ACE Electrostatic.

SAM North America


Czytaj więcej: Wytłaczarki 82

Systemy wspomagające produkcję i obróbkę opakowań: aktywacja powierzchni plastikowych Corona Plus; czyszczenie
 

Systemy wspomagające produkcję i obróbkę opakowań: aktywacja powierzchni plastikowych Corona Plus; czyszczenie wstęgi papieru i folii, dejonizacja, antystatyka, linie do ekstruzji powlekającej, laminacji, konwertowania i druku rotograwiurowego, doradztwo techniczne, sprzedaż nowych i używanych urządzeń oraz maszyn, serwis, relokacja maszyn, instalacja i deinstalacja

Polska, 30-049 Kraków, Zawiła 61


Forum

Uzialas

Tworzywo - poliketon 2018-05-15

Recykling_tworzyw

Szukam Inwestora - Recykling Tworzyw Sztucznych 2018-05-12

Pawel11

Mobilny pochłaniacz oparów podczas przetrysku 2018-05-08

Zaptech16

PC ABS i HIPS 2018-05-08

Ramones

Własna firma produkcyjna 2018-04-30

Reportaże