Nowe centrum testowe Meyer Europe

Nowe centrum testowe Meyer…

Po kilku miesiącach przygotowań firma Meyer Europe otworzyła nowe centrum testowe w miejscowości Michałowice, pod Warszawą. Lokalizacja w centralnej Polsce, niedaleko lotniska zapewnia możliwość dojazdu nie tylko dla klientów z całej Polski, ale i Europy.

Nowe centrum testowe wyposażone zostało w sortowniki optyczne firmy Meyer, które pozwalają klientom wykonywanie testów na różnych materiałach oraz separatory kolorystyczne i polimerowe, które dają możliwość sortowania tworzyw sztucznych (m. in. PET, HDPE, PP, etc.), pod względem różnic w barwie, kształcie oraz składu polimerowego.

Dostępność różnych sorterów w centrum pozwala na wykonanie testów nawet na najbardziej nietypowych materiałach, które wymagają specjalistycznej poprawy jakości wyrobu finalnego. Wykwalifikowani pracownicy firmy Meyer wykonują próby na materiałach pochodzących zarówno z branży recyklingowej, jak i spożywczej.

meyer-tc1-1

W nowym centrum testowym firmy Meyer można umówić spotkanie w celu zapoznania się z pracą sortownika optycznego oraz wykonania testów na powierzonych materiałach.

Meyer jest producentem najwyższej technologii sortowników optycznych oraz urządzeń do kontroli rentgenowskiej X-Ray. Firma stale rozwija się wykorzystując 30-letnie doświadczenie produkcyjne, ponad 1,000 osobowy zespół inżynierów, a także rozwiązania technologii sztucznej inteligencji. Wysokiej jakości rozwiązania firmy Meyer trafiły już do ponad 45 000 klientów w ponad 100 krajach na całym świecie.