Nowości na targach obróbki materiałów elastycznych

Nowości na targach obróbki… W dn. 10-12 marca w stolicy Bawarii odbędzie się dziewiąta edycja targów ICE Europe, wiodącej imprezy wystawienniczej branży obróbki folii, klisz oraz papieru. O randze imprezy świadczą liczby - podczas ubiegłorocznej edycji wystawiło się 400 wystawców z 19 krajów, a wystawę odwiedziło 6,6 tys. gości z 64 krajów świata. Można się spodziewać, że także w tym roku centrum wystawiennicze Messe München przyciągnie licznych specjalistów z branży.

Na targach będzie można zobaczyć ofertę producentów znanych na polskim rynku, współpracujących z firmą Technograph, polskim dystrybutorem urządzeń i maszyn do konwertowania. Jednym z nich będzie firma Vetaphone, wytwarzająca systemy aktywacji Corona Plus i EASI-Plasmy dla zwiększenia zwilżalności, długotrwałego wysokiego poziomu dyn i nowych właściwości materiałów z tworzyw sztucznych. Wynalazca korony, działający na rynku od ponad 60 lat, na stoisku 556 w hali A6 będzie promował przede wszystkim swoje najnowsze rozwiązanie - EASI Plasma. Podczas targów w ramach Programu Technicznego ICE Vetaphone organizuje także seminarium na temat: "Jaka jest przyszłość zastosowania farb i klejów wodorozcieńczalnych na surowych foliach BOPP?", gdzie wyjaśnione zostaną właściwości technologii EASI Plasma.

Z kolei firma Sung An Machinery na stoisku 366 w hali A6 zaprezentuje ofertę maszyn, urządzeń i akcesoriów dla przemysłu drukującego i uszlachetniającego do konwertowania papieru, filmu i folii. Portfolio produktów SAM obejmuje ekstruzję, maszyny do laminacji wodnej, rozpuszczalnikowej i bezrozpuszczalnikowej, maszyny powlekające i lakierujące, maszyny drukujące rotograwiurowe i suszarki flotacyjne.

Włoska firma ACE będzie prezentować na stoisku 322 (hala A6) swoje systemy czyszczenia wstęgi w wersji kontaktowej i bezkontaktowej. Będzie także pokazywać systemy do neutralizacji ładunków statycznych, w tym nowe 24-woltowe listwy, które działają w odległości do 1 m od aktywowanego materiału.

Na stoisku firmy Eswe-Flex, przedstawiciela ACE w Niemczech będą również dostępne informacje o nowych szeroko wstęgowych systemach bezkontaktowego czyszczenia (2000 mm i więcej) w szczególności przeznaczonych do maszyn lakierujących i laminujących.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej targów ICE Europe 2015.

ICE Europe 2015


Czytaj więcej:
Targi 1252
Folia 382

Systemy wspomagające produkcję i obróbkę
 

Systemy wspomagające produkcję i obróbkę opakowań: aktywacja powierzchni plastikowych Corona Plus; czyszczenie wstęgi papieru i folii, dejonizacja, antystatyka, linie do ekstruzji powlekającej, laminacji, konwertowania i druku rotograwiurowego, doradztwo techniczne, sprzedaż nowych i używanych urządzeń oraz maszyn, serwis, relokacja maszyn, instalacja i deinstalacja

Polska, 30-390 Kraków, Zawiła 61